چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران از تاریخ 6 شهریور ماه آغاز می‌شود و تا 16 شهریور ماه در برج میلاد تهران ادامه پیدا می‌کند. ثبت‌نام در این رویداد از مدتی پیش شروع شده و تا 25 مرداد ماه هم ادامه خواهد داشت.

مجموعه گیم کانکشن فرانسه شرایط ویژه‌ای را برای حضور استودیوهای بازی‌سازی ایرانی در نظر گرفته تا بازی‌سازان ایرانی راحت‌تر بتوانند در این رویداد تجاری معتبر حضور پیدا کنند.

مسابقات کشوری بازی‌های رایانه‌ای دانش آموزشی در روزهای 19 و 20 مرداد ماه در بخش پسران و در روزهای 26 و 27 مرداد ماه در بخش دختران در انستیوی ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود.

در قسمت 117 پادکست صدای بازی درباره بازی‌ «قصه بیستون»، یکی از عناوین باکیفیت ایرانی که مدتی است روند ساخت خود را طی می‌کند با امین شهیدی از سازندگان این بازی و عضو استودیوی بلک کیوب گیمز صحبت کرده‌ایم.

چهارمین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در تاریخ 6 شهریور ماه شروع می‌شود و تا تاریخ 16 شهریور ماه ادامه خواهد شد. از آنجایی که سوالات زیادی درباره روند ثبت‌نام در این مسابقات پیش آمده، می‌توانید راهنمای زیر را مطالعه کنید.

نماینده مجلس گفت: بازی‌های رایانه‌ای به عنوان سبکی از زندگی مدرن امروزی است و همه دولت‌ها و به ویژه دولت ما که ادعای حفظ فرهنگ بومی کشورمان را دارد باید تلاش و حمایت بیشتری انجام دهد.

چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای تهران از تاریخ 6 تا 16 شهریور ماه در 5 رشته در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.

 اگر نگوییم مهم‌ترین قطعا یکی از فاکتورهای مهم برای برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در حوزه‌ بازی، شناسایی بازی‌های مورد علاقه‌ جمعیت بازی‌کننده است. آماری که دانستن آن قطعا می‌تواند علاوه بر ...

چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران قرار است در تاریخ ۶ تا ۱۶ شهریور ماه در برج میلاد تهران برگزار شود. در لیگ امسال 5 بازی حضور خواهند داشت که یکی از هیجان‌انگیزترین و پرمخاطب‌ترین این بازی‌ها، بازی موبایلی و ایرانی Quiz of Kings خواهد بود.

پیرو اطلاعیه پیشین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در رابطه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته جهت جلوگیری از سواستفاده از حضور ناشران خارجی در رویداد TGC، توضیحاتی تکمیلی در این زمینه جهت شفاف سازی اذهان عمومی ارائه می‌شود.

90 بازی از ۸ کشور دنیا برای شرکت در نخستین دوره «جایزه گیمیستان» ثبت‌نام کردند.

از آنجا که درصد قابل توجهی از بازی‌سازان کشور، در شهرستان‌ها ساکن هستند؛ جهت تسهیل حضور آن‌ها در رویداد بین‌المللی TGC 2018 امکان اسکان ارزان قیمت در طول برگزاری رویداد فراهم شد.

ثبت‌نام از متقاضیان حضور در رویداد Tehran Game Convention 2018 آغاز شد و علاقه‌مندان با خرید بلیت‌های بسیار زودهنگام این رویداد، می‌توانند از تخفیف ۳۰ درصدی بهره‌مند شوند.

هفتمین پوستر جشنواره بازی‌های رایانه‌ای با استفاده از طرح پل طبیعت و واقعیت مجازی رونمایی شد. در این طرح به مانند گذشته از کاراکتر جشنواره که یک گربه است استفاده شده و مدل سه‌بعدی پل طبیعت شبیه به بازی‌های ویدئویی طراحی شده است.

فراخوان دعوت از فعالان و صاحب‌نظران داخلی و بین‌المللی برای سخنرانی در دومین دوره رویداد بین‌المللی Tehran Game Convention منتشر شد.

فرآیند انتخاب بهترین بازی ایرانی از نگاه مردم در هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران آغاز شد.

نمایشگاه GMGC بزرگترین رویداد حوزه گیم در کشور چین در روزهای سیزدهم و چهاردهم فروردین ماه سال آینده (دوم و سوم آوریل سال 2018) برگزار خواهد شد.

فناوری‌های روز دنیا بستر مناسبی برای کارآفرینی در حوزه‌های نوین و رشد استعدادها فراهم کرده است. طراحی و ساخت بازی‌های رایانه‌ای، نمونه‌ای از کارآفرینی به سبک جدید است که امروزه به صنعتی نوین تبدیل شده است. طبیعی است هر کسب و کار و فرآیند جدیدی در آغاز راه با چالش‌های جدید روبه‌رو شود و نیاز به وضع قوانین جدید در این زمینه باشد.