شرکت «رایانش ابری پیشرو» یکی از همکاران حمایتی ساختار همگرا در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نظر دارد خدمات ویژه‌ای را در اختیار اعضاء ساختار حمایتی همگرا قرار دهد.

تکنیک‌های اقناعی در بازی‌های دیجیتال، نقد بازی، آشنایی با ویژگی¬های هنری بازی، یادداشت نگاری رسانه‌ای، آموزش سواد رسانه‌ای بازی‌های دیجیتال، تحلیل راهبردی بازی‌ها و شناخت ظرفیت‌های ارتباطی و رسانه‌ای سرفصل‌های این دوره است.

از این پس تمامی مقررات، دستورالعمل‌ها و شیوه‌نامه‌های پیشین مرتبط با موضوع این دستورالعمل‌‌ها ملغی شده و صدور مجوزهای سه گانه مطابق با دستورالعمل‌ یاد شده، انجام می‌پذیرد.

نمایشگاه الکام استارز علاقه‌مند است که میزبان شرکت‌های بازی‌ساز کشور باشد.

مخاطبان این بازی گردشگرانی که علاقه‌مند به استفاده از تکنولوژی‌های جدید و کسب تجربه‌های نو در بازدید از مکان‌های تاریخی هستند.

براساس اعلام شرکت فرانسوی TapNation به سه تیم برتر این رویداد علاوه بر جایزه‌های غیرنقدی، بخشی از جایزه بزرگ 150 هزار دلاری هم داده خواهد شد.

در این کارگاه‌ها مباحثی چون کاربردهای یادگیری ماشین در بازی‌سازی، مدل‌سازی رفتار بازیکن‌ها در بازی‌هایF2P  و  طراحی عامل‌های هوشمند با استفاده از یادگیری تقویتی آموزش داده می‌شود.

بنیاد در تبیین نقشه راه خود و بازنگری آن، موضوع استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی را با تمرکز بیشتری دنبال کند.

مدیر عامل شرکت «رسانا شکوه کویر» این هفته مهمان سلسله برنامه‌های گفتگویی همگرا در صفحه اینستاگرام خود است تا از سال‌ها حضور موفق‌اش در صنعت بازی ایران بگوید.

کافه بازار امسال به عنوان یکی از همکاران حمایتی همگرا سعی کرده تا با ارائه خدمات خود به بازی‌سازان آنها را در مسیر انتشار و تبلیغات موفق کمک کند.

ژانر بازي shooter است و شامل 36 مرحله و در آن تنوع سلاح شامل انواع موشک، تیربار و بمب وجود دارد.

این بازی یک پروژه استارتاپی در حوزه نبردهای هوایی و پهپادی با فرماندهی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.

ترم جدید کلاس ‌های انستیتو در گروه‌ های فنی، هنری و طراحی با حضور اساتید جدید و با استفاده از برترین های ظرفیت مرکز رشد بازی‌سازی در 18 عنوان درسی برگزار می‌شود

یکی از باتجربه‌های صنعت گیم ایران امروز مهمان گفتگوی زنده اینستاگرامی در صفحه همگرا است.

ما علاقمند هستیم که تمام دستگاه‌های فرهنگی نسبت به موضوع بازی‌های دیجیتال حساس باشند و از همکاری آنها با بنیاد و استفاده از ظرفیت‌های آنها استقبال می‌کنیم.

تعامل بنیاد با نیروهای جوان این مجلس که دغدغه حوزه صنایع فرهنگی و رسانه‌ای را دارند، می‌تواند باعث شکل‌گیری اتفاقات خوبی شود.

کارگاه 3 روزه مبانی بازی سازی روزهای 5، 7 و 9 بهمن ماه از ساعت 17 تا 19 برگزار می‌شود.

کوییز آو کینگز 5 ساله شد

کوییز آو کینگزی این روزها و همزمان با تولد 5 سالگی این بازی تدارک ویژه‌ای برای کاربران‌شان دیده‌اند.

جایزه 3 میلیون تومانی و تندیس بهترین به‌روزرسانی به بازی مغزینه نسخه 2020 از تیم فناوران شناختی پارس تعلق گرفت.

هدف اصلی این مؤسسه، ارتقای کیفی تحقیقات و آموزش نیروی انسانی محقق جهت حل مشکلات اساسی بخش سلامت و اشاعه فرهنگ تحقیق و در نتیجه توسعه پایدار علمی و اقتصادی کشور است.