بازی‌آرا  شتابدهی موثر و عملیاتی و  مطابق با ظرفیت‌های شهرستان‌ها است

جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه رویداد بازی‌آرا این رویداد را شتابدهی موثر و عملیاتی و مطابق با ظرفیت شهرستان‌ها در حوزه بازی‌های رایانه‌ای دانست.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سیدمحمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه رویداد بازی آرا گفت: خواهش ما از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این است که اتفاقاتی مثل رویداد بازی‌آرا که به نوعی شتابدهی موثر و عملیاتی و مطابق با ظرفیت‌های شهرستان‌ها است نه یک بار در سال، بلکه در موضوعات و حوزه‌های مختلف برگزار کنند تا ما بتوانیم در دوره مسئولیت خود به لحاظ کمی و کیفی شناسنامه و کارنامه قابل قبولی را برای جامعه بازی‌های رایانه‌ای داشته باشیم.
 
هاشمی افزود: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای رسالت مضاعفی در پیش دارد. با تغییر ساختاری که برای بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اتفاق افتاده است و انشالله به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهد رسید، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به بنیاد ملی بازی و سرگرمی‌ تبدیل و عموم مجموعه بازی و سرگرمی را شامل می‌شود. با این اتفاق این زنجیره صنایع فرهنگی در همین بنیاد راهبری و مدیریت می‌شود و تولیدات موثر محقق خواهد شد. امیدواریم ظرفیت نرم‌افزاری و انسان افزایی مورد نیاز برای این تغییر ساختاری هر چه سریع‌تر فراهم شود.