سفری هیجان‌انگیز به دنیایی شاد و رنگارنگ در تعطیلات عید

بازی هومییز (Hoomeez) از جدیدترین تولیدات استودیو «سورنا گیمز» همزمان با روزهای پایانی سال و در آستانه نوروز 1402 تازه‌ترین به‌روزرسانی خود را در محیطی شاد و رنگارنگ عرضه کرده است.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «هومییز» یک بازی ایرانی آنلاین چند نفره در سبک بتل رویال است که با هدف تامین بخشی از نیاز بازیکنان داخلی به بازی‌های با کیفیت ایرانی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تولید شده است.

 حسن مهدی اصل مدیرعامل استودیو سورنا گیمز که پیش از این در گفتگویی از به‌روزرسانی بازی خبر داده بود و اینکه در نظر دارند هر 3 ماه یک بار برنامه مدونی از به‌روز رسانی‌های آینده هومییز شامل نقشه‌ها و بخش‌های جدید و جوایز مختلف را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند، حالا و در آستانه نوروز 1402 نیز جدیدترین به‌روزرسانی این بازی را عرضه کرده است.

در این به‌روزرسانی کاربران می‌توانند وارد جهان آبنباتی شده و این  بازی را در محیطی شیرین و رنگارنگ تجربه کنند. همچنین کاربران قادر خواهند بود تا مانند تجربه شیرین و خاطره‌انگیز فیلم چارلی و کارخانه شکلات سازی به یک تور شیرین در جهان آبنباتی هومییز بروند. در این به‌روزرسانی چهار مرحله جدید و نقشه‌هایی با طراحی زیبا و رنگارنگ به بازی اضافه شده و شما می‌توانید دوستان خود را در این بازی به چالش کشیده و آنها را به بازی خود اضافه کنید. 

در به‌روزرسانی جدید بازی هومییز کاربران با چهار مرحله جدید، شامل سه مرحله جمع‌آوری آبنبات و یک مرحله رانر تازه مواجه خواهند شد و شاهد گیم‌پلی‌ شیرین و جذابی در چهار محیط زیبا و متفاوت  قلعه شکلاتی، باغ پاستیلی، جاده مارشمالو و ساحل کاراملی هستند.

 قابلیت اضافه و حذف کردن دوستان و دیگر بازیکنان به بازی، اضافه شدن قابلیت ایجاد مچ‌‌ اختصاصی و دعوت کردن از افراد مختلف به بازی، نمایش جزییات عملکرد بازی و مشخصات سیستم‌ کاربران با زدن دکمه Tab  از جمله تغییرات فنی بازی در تازه‌ترین به‌روزرسانی آن است.

گفتنی است یکی از ویژگی‌هایی که استودیو سازنده هومییز برای آن در نظر گرفته‌اند، اجرای آن در یک فروشگاه داخلی است. در واقع هومییز به عنوان یک بازی ملی نه تنها به وسیله سازندگان ایرانی ساخته شده، بلکه توسط یک فروشگاه داخلی اجرا می‌شود.

اگر دوست دارید در ایام نوروز 1402 با یک بازی ایرانی به دنیایی از رنگ و هیجان و نشاط سفر کنید، بازی هومییز پیشنهاد خوبی برای روزهای تعطیلات عید است.