021-88310222
کابوس دشمن
کابوس دشمن

بازی کابوس دشمن چشم اندازی زیبا از غیورمردان سرزمین ایران است که بسیار دلاورانه برای دفاع از سرزمین به جنگ تروریست‌های تکفیری می‌روند. این بازی با هدف گرامی داشت یاد تمامی رزمندگانی که شجاعانه چه امروز و چه در گذشته به جمع مدافعین حرم پیوسته‌اند ساخته شده است. 

این بازی ایرانی روایتی از جنگنده‌ها و مدافعان حرم است. کابوس دشمن، بازی اکشن ایرانی از سری بازی‌های شوتر و تیراندازی سوم شخص است که برای گیمرهای گوشی ها و تبلت‌های اندرویدی فارسی زبان با رده سنی بالای 15 سال عرضه شده است. در این بازی، شما می‌توانید به انتخاب خودتان ، با یکی از 7 کاراکتر در دسترس ، به جنگ دشمنان تکفیری و تروریست ها بروید. در ابتدای این بازی ، شما تنها امکان انتخاب یک سرباز ساده را دارید ، رفته رفته با پیشرفت در بازی و مبارزه در محیط‌های متنوع می‌توانید به درجه‌های بالاتر و شخصیت‌هایی با مهارت‌های پیشرفته‌تر نیز دسترسی پیدا کنید.

 از دیگر ویژگی‌های این بازی می‌توان به گیم پلی اکشن و جذاب، گرافیک بالا و قابل رقابت با بازی‌های خارجی، کنترل خاص و مناسب گوشی‌های لمسی، صداگذاری مناسب، تنوع محیطی در طراحی مراحل و استفاده از سلاح‌های ایرانی اشاره کرد.

تصاویر