021-88310222
کوهستان سرد
کوهستان سرد

هنوز  چند روزی  به شب عملیات مانده بود ، هر شب گروه های تجسس برای نفوذ به داخل  پایگاه دشمن که در کوههای سرد و یخ بسته قرار داشت تلاش می کردند و به دنبال روزنه ای جهت ورود به آن می گشتند ، در اطراف پایگاه پر بود از میدان های مین که متاًسفانه گاهی اوقات باعث کشته شدن نیرو ها می شد.

 شبها از پی هم می گذشت و به همین خاطر دشمن بطور کامل اگاه شده بود که ما قصد نفوذ به داخل پایگاه را داریم و به همین علت در آماده باش کامل بسر می برد.

  با توجه به اینکه امکان نفوذ به داخل پایگاه خیلی سخت شده  بود ، فرمانده می خواست که یک کماندو زوبده و کار کشته برای نفوذ به داخل پایگاه پیدا کنیم. ما از میان افراد مختلف یک کاماندو کار کشته با نام کاوه را برای این ماموریت انتخاب کردیم و پس از هماهنگی و گرفتن مجوزهای لازم او را به همراه تعدادی از افرادگروه تجسس به ارتفاعات منطقه دشمن فرستادیم.

 عجیب چشم اندازی بود ، تا چشم کار می کرد تشکیلات پایگاه دشمن در یک راستا و در کوهستان یخ بسته و سرد ساخته شده بود. او  برای لحظاتی مات و مبهوت نظاره گر این پایگاه مخوف و یکتای دشمن شد که تا بحال در هیچ عملیاتی و در هیچ جای جهان نظیر آنرا ندیده بود و خود را آماده یک نبرد سخت می کرد و به بقیه گروه گفت که بهتر است کار را هرچه سریعتر آغاز کنیم تا بتوانیم از غافلگیری دشمن برای نفوذ  به داخل پایگاه استفاده کنیم.
ادامه داستان و چگونگی انجام این ماموریت پرخطر را برای  شما از طریق این بازی به تصویر کشیده ایم.

گیم پلی:
کارا گیمز تمام تلاش خود را بر این پایه نهاده است تا گیم پلی بازی کوهستان سرد منحصر به فرد باشد، این بازی با چند حالت دشواری یعنی: آسان، معمولی، سخت و خیلی سخت طراحی شده است که بازیکن را از حالت معمولی به بعد به چالش می کشد، هدف ما لذت بردن گیمر های حرفه ای  در حال های سخت و خیلی سخت بوده است و بازی شوتینگ حرفه دارد البته، بازیکنان معمولی نیز در دو حالت آسان و معمولی می توانند از بازی لذت برده و آن را به پایان برسانند.

گرافیک: 
بازی کوهستان سرد با استفاده از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 تولید شده است، که این موتور بازی سازی در حال حاضر در رتبه اول جهان می باشد و بسیاری از گیم های جدید با این موتور طراحی می شوند، کیفیت بالا و خیره کننده این موتور ما را بر آن داشت که بازی کوهستان سرد را با این موتور تولید کنیم.

کیفیت اجرا و گرافیک:
بازی کوهستان سرد هم  برای سیستم های 32 بیتی  و هم برای سیستم های 64 بیتی طراحی شده است و همچنین حالت های گرافیکی Low  و Very Low در تنظیمات بازی جای داده شده است،  لذا با ضعیف ترین رایانه ها قابل اجراست و همچنین حالت های گرافیکی Medium و High و Ultra و Extreme برای رایانه های بهتر طراحی شده است به طوری که برای کیفیت Extreme شما نیاز به رایانه ای مدرن در حد روز دنیا دارید. همچنین این بازی به گونه ای می باشد که هر چه توان رایانه شما بیشتر باشد کیفیتی بهتر به شما ارائه خواهد نمود.

تصاویر
ویدئو ها
تریلر بازی کوهستان سرد