021-88310222
ویراژ
ویراژ

افتخارات

  • دیپلم افتخار بهترین بازی ژانر ورزشی

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های مسابقه‌ای و اتوموبیل‌رانی باشید، حتما نام بازی آنلاین سرعت بیشتر (SpeedUP) و شرکت نوآوران دنیای پارسیان که تولید‌کننده این بازی است را شنیده‌اید. سرعت بیشتر اولین بازی استراتژیک با موضوع مدیریت تیم اتوموبیل‌رانی است که موفقیت‌های ملی و بین‌المللی فراوانی کسب کرده و ‌هم‌اکنون 300 هزار کاربر دارد که باعث می‌شود اوج هیجان را در تورنومنت‌های جایزه‌دار این بازی تجربه کنید.

اما NOA Games، علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی را هم فراموش نکرده و خبر خوشی برای این دسته از کاربران دارد...

اگر عاشق سرعت غیرمجاز و حرکات مارپیچ در اتوبان‌ها هستید، خود را برای بازی Viraj آماده کنید!


ویراژ (نسخه نیترو)، نام جدیدترین بازی اندرویدی NOA Games است که با قابلیت بازی چندنفره، لحظات پرهیجان و لذت‌بخشی را برای شما و دوستانتان رقم خواهد زد. نصب و اجرای این بازی کاملاً رایگان بوده و امکان پرداخت درون‌برنامه‌ای نیز برای افرادی که تمایل دارند از امکانات اضافی ویژه و منحصر‌به‌فرد بازی استفاده کنند، وجود دارد. به‌عنوان مثال، رانندگی با خودروی نیسان‌وانت اسپرت‌شده!

طراحی خودروها و محیط این بازی هم‌سطح بازی‌های جهانی بوده و کیفیت بالای انیمیشن‌ها و امکانات بازی، واقعا خیره‌کننده است به‌طوری که در ابتدا ممکن است متوجه نشوید که در حال اجرای یک بازی ایرانی هستید...

یکی از امکانات عالی در این بازی، قابلیت ورود با اکانت گوگل برای شرکت در مسابقات است که هیجان رقابت با سایر کاربران را دوچندان می‌کند. همچنین بخشی در داخل بازی فراهم شده که در آن، کاربران بازی می‌توانند رتبه خود را در میان برترین امتیازآورندگان بازی مشاهده کنند و جوایز و افتخاراتی را که کسب می‌کنند برای سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

بازی در 4 سبک دزد و پلیس، بی‌پایان، بازی با دوستان و چندنفره قابل اجراست.


تصاویر