021-88310222
هومییز
هومییز

«هومییز»(Hoomeez) یک بازی چند نفره ساده و هیجانی در سبک بتل رویال است که به بازیکن کنترل یک هومی را می‌دهد، یک آواتار کارتونی که بازیکن از آن در بازی‌های رقابتی در بسیاری از مسابقات با ده‌ها بازیکن دیگر استفاده می کند. این بازی یک بازی ایرانی با چندین حالت رقابت کاملا مختلف شامل «فوتبال»، «جمع‌آوری سکه»، «مسابقه» و «رقابت ماشین سواری» است. در حالت اصلی بازیکن‌ها باید در نقشه‌های بازی به جمع‌آوری سکه بپردازند و همچنین اجازه ندهند دیگر بازیکن‌ها از آنها پیشی بگیرند. نقشه‌های این بخش بزرگ و عموما به شکل مارپیچ‌های تو در تو طراحی شده‌اند تا تسلط بر هر نقشه به چالشی مهیج برای کاربران هومییز تبدیل شود.

دیگر حالت مهم بازی فوتبال است که در آن می‌توانید کمدی‌ترین مسابقه فوتبالی زندگی خود را تجربه کنید. در اینجا هیچ قانونی به جز گل زدن وجود ندارد و مخاطبان حتی می‌توانند برای برنده شدن رقبای خود را کتک بزنند. در حالت مسابقه هم کاربران باید زودتر از دیگر رقبا به خط پایان برسند. در حالت «رقابت ماشین سواری» نیز مخاطبان باید سوار بر ماشین‌های خود با یکدیگر به رقابت آنلاین بپردازند و همدیگر را شکست دهند. 

بازیکن با بازیکنان دیگر در سطوح مختلف رقابت می کند تا تنها برنده بازی باشد و برای باز کردن جوایز و آواتارهای جدید امتیاز کسب می کند. این بازی بر روی مکانیسم‌های ساده و در عین حال گسترده پریدن و حرکت کردن تمرکز دارد تا تجربه بازی را ساده ولی جالب کند، و آن این است که چگونه بازیکنان با محیط و بازیکنانی که به دنبال حذف شدن آنها هستند، مقابله می‌کنند.

شما همیشه در میان گروه بزرگی از بازیکنان شروع خواهید کرد، و از طریق فرآیند حذف یا گذر زمان برنده مسابقه می شوید. این مسابقات معمولا کمتر از پنج دقیقه طول می کشند و پس از آن می توانید با یک کلیک ساده یک دکمه مستقیماً به مسابقه بعدی بروید.

سیستم مورد نیاز

OS: Windows 7 / 8 / 10 – 32 Bit
CPU: Core I3 4130 Or Ryzen 3 3200G
RAM: 4GB
Video Card: GTX 650 Ti Or R7 360
Hard Disk: 1.5 GB

 

تصاویر