021-88310222
یگان ویژه
یگان ویژه

بازی "یگان ویژه" یک عنوان Turn-Based RPG است که به صورت Real-Time روی گوشی‌های همراه انجام می‌شود. در این بازی، ماموریت‌های مختلفی به بازیکن تحویل داده می‌شود که او باید همراه با یک گروه چهار نفره پیشروی کند و با دشمنان و موانعی که ممکن است با آن رو به رو شوند، مبارزه کند.

داستان این بازی در زمان آینده اتفاق می‌افتد. آینده‌ای که با افزایش حضور مردم در شبکه‌های اجتماعی و تمایل بشر به زندگی دوم در دنیای مجازی، نیرویِ ویژه‌ای در پلیس برای مقابله با جرایم سایبری و ایجاد امنیت، در ایران شکل گرفته است. جرایمی نظیر قاچاق موادمخدر و توزیع روانگردان‌ها، پولشویی، هک کردن سیستم‌های تبادل مالی و منابع اطلاعات، افشای اسناد محرمانه، سری و صنعتی و جلسات گروه‌های تروریستی که برای ناامن کردن کشور، در دنیای مجازی روی می‌دهد.

بازیکن چهار کلاس مختلف برای شخصیت‌های خود از قبیل پزشک، متخصص مواد منفجره، متخصص و رنجر دارد و هر کدام از این چهار کلاس قابلیت‌ها و نیروهای خاص خود را دارند که در طول بازی قابلیت ارتقاء و پیشرفت نیز دارد.  بازیکن باید با استفاده تاکتیکی و هوشمندانه با استفاده از تخصص هر نیرو، در ماموریت‌ها پیشروی کند و آنها را به اتمام برساند.

 

 

تصاویر