021-88310222
هشت خوان
هشت خوان

افتخارات

  • دیپلم افتخار بهترین بازی ژانر استراتژی مدیریتی
  • دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی

هشت‌خوان از نوع بازی‌های کارتی دیجیتال آنلاین نوبتی بوده که 2 نفر مقابل هم شروع به بازی کرده و هر فرد سعی در شکست دادن حریف با انتخاب بهترین کارت‌ها از کارت‌های موجود در دست خود دارد. هر دور بازی حدود 10 تا 15 دقیقه به طول می‌انجامد. هدف این بازی به چالش کشیدن بازیکن‌ها برای انتخاب بهترین استراتژی و استفاده بهینه از فرصت‌ها و قابلیت‌های کارت‌های خود است. در این بازی همچنین هشت خوان هیجان انگیز و با درجات سختی متفاوت در نظر گرفته شده است که با هر بار به روزرسانی بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

شخصیت‌ها در این بازی به صورت کاملا ایرانی طراحی شده و سعی شده است که از تمام المانها و نشانه‌های فرهنگ پهلوانی ایران در آن استفاده شود. وجود شخصیت‌هایی مانند پشوتن، برسام، گیو، سیمرغ، رستم، فریدون، زال، طوس، گودرز، اسفندیار، بهرام و بسیاری دیگر از شخصیت‌های اساطیری ایران، باعث شده است تا حال و هوای بازی بسیار با فرهنگ ایرانی هماهنگ باشد و بازیکن را به سمت اینگونه الگوها و شخصیت‌ها بکشاند.

در این بازی برای بازیکن هشت‌خوان در نظر گرفته شده است تا در کنار بازی و رقابت با دوستان و بازیکنان دیگر، بتواند به سفری هیجان انگیز برای نابودی تاریکی و رهایی خوبان تلاش کند. این هشت خوان با اقتباس از 7 خوان رستم و همچنین سختی‌ها و دشواری‌هایی که پهلوانان ایرانی هر کدام در مسیر خود داشتند، تعریف شده است و در طول به روزرسانی‌های بازی در اختیار بازیکن جهت ماجراجویی قرار خواهد گرفت.


این بازی برای پلتفرم اندروید تهیه و در فروشگاه‌های دیجیتالی منتشر شده است.


تصاویر