021-88310222
 هشتمین حمله
هشتمین حمله

هشتمین حمله یک بازی اکشن ایرانی است که برای پلتفرم اندروید عرضه شده است. کاربر در این بازی جنگی در نقش یک تکاور شجاع ایرانی با نیروهای بعثی درگیر شده و وظیفه دارید تا جای ممکن زمان بیشتری برای آماده شدن گردان خودی فراهم سازید.

در این عنوان با سلاح‌های مختلفی که در اختیار دارید باید با موج حملات دشمن مقابله کنید و سعی کنید زنده بمانید. چالش اصلی در این بازی سرعت عمل و دقت شما در نشانه‌گیری است چرا که اگر نتوانید منابع مهمات خود را به درستی مدیریت کنید با کمبود مهمات مواجه می‌شوید و سپری کردن موج‌های بعدی بسیار دشوار‌تر خواهد بود.

در بازی هشتمین حمله کنار کنترلر کلاسیک تاچ بازی ، کنترلر نسبتا جدیدی در عرصه بازی‌های گوشی‌های هوشمند اضافه شده که کنترلر ژیروسکوپ (Gyro) بازی است. در گوشی های هوشمند کاربرد سنسور ژیرو برای تعین و اندازه‌گیری زاویه نگهداری دستگاه نسبت به شمال جغرافیایی است . در این بازی با استفاده از داده‌های این سنور جهت‌گیری کاربر مشخص شده و بر اساس تغیرات آن، زاویه دید دوربین بازی هم تغییر می‌کند. به عنوان مثال چنانچه کاربر حول محور خود 180 درجه دوران کند دوربین نیز به اندازه 180 درجه می چرخد. به این ترتیب در صورتی که کنترل بازی را به کنترل ژیرو تغییر دهید علاوه بر کنترل معمولی تاچ می توانید با دوران حول محور بدن خود نشانه روی کنید و در صورتی که سنسور گوشی شما کیفیت مطلوبی داشته باشد تا حدی  احساس هیجان‌انگیز نشانه‌روی با یک سلاح واقعی به شما منتقل می‌شود.


تصاویر