بازی‌های آنلاین به نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران می‌آید

بازی‌های رایانه‌ای آنلاین در نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. 
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای تهران، آخرین دستاوردهای ایرانی در عرصه تولید بازی های رایانه ای آنلاین در بخشی مجزا در دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای آنلاین به علاقه مندان عرضه می‌شود. 
براساس این گزارش بازی های آسمان دژ، عصر پادشاهان، سرعت بیشتر، ناورد، کاپ قرمز و مزرعه رویایی در نمایشگاه بازی های رایانه ای در معرض نمایش عمومی قرار گرفته و علاقه مندان به این نوع بازی ها می توانند به صورت رایگان از این بازی ها استفاده کنند. 
نخستین دوره بازی های رایانه ای تهران اردیبهشت ماه سال گذشته در برج میلاد تهران برگزار شده بود و با توجه به استقبال گسترده علاقه مندان به بازی های رایانه ای و به منظور تسهیل حضور علاقه مندان به این عرصه،  دومین دوره این نمایشگاه در فضایی بالغ بر سه و نیم برابر مساحت دوره گذشته به مساحت 18 هزار متر مربع در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود. 
ترویج نظام ملی رده بندی سنی بازیهای رایانه ای ESRA، نمایش توانمندیهای متخصصان و هنرمندان ایرانی، توسعه همکاری‌های بین‌المللی به ویژه با کشورهای اسلامی در زمینه صنعت بازی‌های رایانه‌ای، ارتقاء سطح دانش فنی و تامین امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تولید در کشور و معرفی ایران به عنوان قلب بازیسازی منطقه از جمله اهداف برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران محسوب می شود. 
دومین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران ۶ تا ۱۰ تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.