021-88310222
رینگ مانیا
رینگ مانیا

افتخارات

پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران:

  • غزال زرین بهترین بازی کژوال سال

دستگاه بازی Aqua Play که یکی از بازی های نوستالژیک و سرگرم کننده نسل گذشته است الهام گرفته شده است که دوستداران آن می توانند یک بار دیگر حس نوستالژیک آن را تجربه کنند.

رینگ مانیا یک بازی با سبک کژوال است که در آن باید با استفاده از دکمه های پمپ هوا حلقه ها را به سمت میله جادویی هدایت کنید و آن ها را جمع آوری کنید.

رینگ مانیا دارای مراحل متعدد و متنوعی است که علاوه بر تغییر محیط های بازی، بازیکن را با چالش های مختلف و سرگرم کننده روبرو می کند؛ چالش هایی مانند حلقه های سیاه، حفره های عمیق کف دریا، سیاه چاله های مکنده، لوله های پمپ مزاحم، بمب و موارد دیگر که باعث می شود بازیکن در هر مرحله با چالش جدیدی روبرو شود و روند بازی یکنواخت نباشد.

برای مقابله با این چالش ها قدرت هایی وجود دارد که می تواند به شما در گذشتن از این موانع کمک کنند، این قدرت ها بعد از گذشتن از مراحل خاص باز شده و در بخش فروشگاه بازی قابل دریافت هستند. قدرت توقف زمان، حرکت دادن حلقه ها با انگشت، نگه داشتن حلقه های سیاه، بزرگ شدن حلقه های مکیده شده توسط سیاه چاله ها و توقف پمپ های مزاحم را می توانید برای بالا بردن امتیاز خود در طول مراحل استفاده کنید.

با گذراندن مراحل بازی مقداری سکه جایزه دریافت می کنید که با استفاده از آن ها قدرت ها را خریداری می کنید. علاوه بر دریافت جایزه در آخر هر مرحله با اجرای بازی در هر روز جایزه روزانه دریافت می کنید.

در هر مرحله امتیاز شما نسبت به نحوه بازی کردن شما محاسبه می شود و بر اساس آن ستاره و سکه دریافت می کنید، هرچه سریعتر همه حلقه ها را جمع آوری کنید امتیاز و ستاره بیشتری دریافت می کنید و بعد از رد کردن هر مرحله، مرحله بعدی باز می شود.

حرکت حلقه­ها در آب بسیار زیبا طراحی و اجرا شده به گونه­ای که حس داخل آب را می­دهد. سخت شدن مراحل بازی با دریافت امتیاز بیشتر بسیار هوشمندانه شما را به چالش می­کشد و مخاطب خود را برای ادامه بازی تحریک می‌کند.

رینگ مانیا غزال زرین بهترین بازی کژوال سال در پنجمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران را بدست آورد و همچنین کاندید بهترین بازی موبایل سال شد و در حال حاضر با 50 مرحله در کافه بازار بصورت رایگان قابل دریافت می باشد و به زودی با اضافه شدن مراحل جدید آپدیت خواهد شد و در اپ استور و گوگل پلی قرار خواهد گرفت.

تصاویر