دنیای بدون بازی‌های رایانه‌ای در نمایشگاه گیم تهران

بخشی با عنوان دنیای بدون بازی‌های رایانه‌ای برای بازدیدکنندگان از دومین نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران اختصاص داده شده است. 

به گزارش معاونت ارتباطات بازی های رایانه ای تهران، علاقه مندان با حضور در این بخش از نمایشگاه بازی‌های رایانه ای تهران در مصلای امام خمینی (ره) می توانند از تفریحات به دور از فضای رایانه ای استفاده کنند. 

براساس این گزارش، تیراندازی، بازی تیر و کمان و بند بازی از جمله تفریحاتی است که برای بازدیدکنندگان از نمایشگاه بازی های رایانه ای در این بخش در نظر گرفته شده است. 

همچنین در این بخش علاقه مندان می توانند از بزرگترین فوتبال دستی ایران استفاده کرده و در قالب گروه‌های مختلف از این فوتبال دستی 20 نفره استفاده کنند. 

نخستین دوره بازی های رایانه ای تهران اردیبهشت ماه سال گذشته در برج میلاد تهران برگزار شده بود و با توجه به استقبال گسترده علاقه مندان به بازی های رایانه ای و به منظور تسهیل حضور علاقه مندان به این عرصه،  دومین دوره این نمایشگاه در فضایی بالغ بر سه و نیم برابر مساحت دوره گذشته به مساحت 18 هزار متر مربع در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود. 

ترویج نظام ملی رده بندی سنی بازی های رایانه ای ESRA، نمایش توانمندی های متخصصان و هنرمندان ایرانی، توسعه همکاری‌های بین‌المللی به ویژه با کشورهای اسلامی در زمینه صنعت بازی‌های رایانه‌ای، ارتقاء سطح دانش فنی و تامین امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تولید در کشور و معرفی ایران به عنوان قلب بازیسازی منطقه از جمله اهداف برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران محسوب می شود. 

دومین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران ۶ تا ۱۰ تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.