مراسم تقدیر از هیآت داوران نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران برگزار شد

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای طی مراسمی که با حضور جمعی از فعالان عرصه فرهنگی کشور برگزار شد از هیآت داوران و دست اندرکاران اجرایی نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران تقدیر به عمل آورد.
به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این مراسم که شامگاه روز گذشته برگزار شد بهروز  مینایی مدیر عامل این بنیاد، با ایراد سخنانی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران و موفقیت آمیز خواندن آن ، از هیآت داوران و دست اندرکاران اجرایی این رویداد فرهنگی تقدیر و تشکر کرد.
همچنین در ادامه محمد بیطرف، قائم مقام نیز با بیان سخنانی از هیآت داوران، ستاد اجرایی و تمام کسانی که برای برگزاری هرچه بهتر و مطلوب‌تر نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران تلاش کردند، قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم دبیر نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران، ضمن قدردانی از زحمات  هیآت داوران و دست اندرکاران برگزاری این رویداد فرهنگی با اهداء لوح سپاس خواستار حضور جدی‌تر داوران در دوره های بعدی این جشنواره شد. در پایان این مراسم نیز مهمانان در ضیافت شامی که به همین منظور برگزار شد، شرکت کردند.
لازم به ذکر است که این مراسم شامگاه دیروز سه شنبه 10خرداد ماه در تالار  هتل سیمرغ تهران برپاشد.