نشست بررسی بازی "خارج از سرزمین" برگزار شد

نشست بررسی بازی "خارج از سرزمین" یکی از ساخته های تولیدکنندگان داخلی با حضور دست اندرکاران این بازی در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نخستین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای، وزیری؛ یکی از سازندگان بازی "خارج از سرزمین" در نشست بررسی بازی "خارج از سرزمین" که در یکی از سالن‎های سالن همایش‎های برج میلاد برگزار شد با اشاره به مراحل ساخت این بازی رایانه ای گفت: این بازی که از روی بازی خارجی "ماشین آریوم" ساخته شده، ویژه رده سنی مثبت +3 سال و سری دوم این بازی است.

وی افزود: اینکه بازی ما شبیه این بازی است به نظر من اصلا نکته منفی بازی محسوب نمی‎شود چون ما عمدا طرح اولیه این بازی را انتخاب کردیم.

این بازی ساز خاطر نشان کرد: ما از نرم افزار "مولتی مدیا بیلدر" برای ساخت این بازی استفاه کردیم. نرم افزاری که شاید در نگاه اول برای ساخت بازی مناسب نباشد اما ما توانستیم این بازی را با استفاده از همین نرم‌افزار بسازیم.

وزیری تصریح کرد: شاید همه دوست داشته یا توقع داشته باشند که ما بازی‎های بزرگ و معروف را بسازیم اما به نظر من و دوستانم در گروه سازنده بازی "خارج از سرزمین" برای ساختن بازی ابتدا باید شیوه آن را آموخت و ساخت یک بازی کوچک می‎تواند کمک خوبی برای کارهای آینده باشد.

وی گفت: به هر حال این بازی های ساده نیز مخاطبان خاص خود را دارد و امیدوارم در آینده نچندان دور با ساخت بازی های بهتر، بتوانیم در این عرصه موفقیت های بیشتری را کسب کنیم.

نخستین نمایشگاه و جشنواره بازی های رایانه ای تهران که از 8 اردیبهشت ماه آغاز شده تا 12 این ماه در سالن همایش های برج میلاد برپا است.