آخرین فراخوان اولین جشنواره بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران

دبیرخانه نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران با افزودن بخش مسابقه آفرینش های دانش آموزی طی فراخوانی جدید از دواطلبان حضور در این جشنواره دعوت به عمل آورد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران ، دبیرخانه این جشنواره با توجه به مشخص شدن زمان برگزاری این رویداد فرهنگی و استقبال بازی سازان ، آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره را طی فراخوانی جدید اعلام کرد.

طبق این گزارش، دبیرخانه این جشنواره با افزودن بخش دانش آموزی  با هدف آشنایی دانش آموزان با این رسانه و ارتقا و بستر سازی آموزش علمی در سطوح پایه ، طی فراخوانی جدید از عموم بازی سازانی که تا به حال موفق به ارسال آثار به این جشنواره نشده‌اند، دعوت به عمل می‌آورد تا در بزرگترین رویداد بازی سازی کشور شرکت کنند. علاقه‌مندان برای حضور و ثبت نام در این جشنواره که اردیبهشت ماه 1389 برگزار می گردد ، می‌توانند با مطالعه ضوابط و مقررات در هر یک از بخش‌های جشنواره ثبت نام نمایند.

همچنین این  جشنواره در دو  بخش اصلی  و جنبی که بخش اصلی با  عنوان  مسابقه بازی های رایانه ای ایرانی شامل  مسابقه بازی های بزرگ ، مسابقه بازی‌های برخط Online ، مسابقه بازی های موبایل ، مسابقه بازی های کوچک Indie  و بخش جنبی شامل مسابقه طراحی کاراکتر ، مسابقه بازینامه نویسی ، مسابقه بازی‌های تغییریافته  (Mod)و مسابقه بازی های فلش  برگزار می شود.

بر اساس فراخوان دبیرخانه این جشنواره در بخش مسابقه آفرینش های دانش آموزی که شامل بخش بازی های رایانه ای ،طراحی شخصیت،مسابقه ایده های نو است ، دانش آموزان و معلمان می توانند با ارایه آثار خود به رقابت با یکدیگر بپردازند.

متقاضیان شرکت در مسابقه می بایست حداکثر تا 25 فروردین ماه 1390 محصول خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه ضوابط و مقررات این فراخوان به نشانی اینرنتی جشنواره  www.irgf.ir مراجعه نمایند.

لازم به یادآوری است که نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اردیبهشت 1390، درسالن  همایش‌های برج میلاد و توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار خواهد شد.