برگزاری جلسه نقد و بررسی اولین بازی آنلاین ایرانی « آسمان دژ»

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در ادامه سلسله نشست‌های نقد و بررسی بازی‌های رایانه‌ای و با حمایت فرهنگستان هنر جلسه نقد و بررسی اولین بازی آنلاین ایرانی « آسمان دژ » را در سالن ایران فرهنگستان هنر برگزار می کند.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین ا‌لملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای این نشست که پنجمین نشست از سلسله نشست‌های نقد و بررسی بازی‌های رایانه‌ای است، با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت اولین بازی آنلاین ایرانی « آسمان دژ » که تیرماه سال جاری رونمایی شد و نیز طرح چالش‌هایی که این بازی طی تجربیات عملی خود با آن مواجه بوده است، برپا می‌شود.

لازم به ذکر است که در این نشست دکتر مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، دست اندرکاران ساخت این بازی و نیز جمعی از فعالان حوزه تولید و توزیع بازی‌های رایانه‌ای حضور خواهند داشت.

این نشست عصر فردا یکشنبه 8 اسفند ماه، رأس ساعت 16 در تالار ایران فرهنگستان هنر، واقع در خیابان ولیعصر نرسیده به تقاطع طالقانی، برگزار خواهد شد. حضور در این جلسه برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

همچنین یادآوری می‌شود پیش از این بازی‌های عصر پهلوانان، داستان جزیره، شمشیر نادر، مقاومت، پایان معصومیت و گرشاسپ در این سلسله نشست‌ها نقد و بررسی شدند.