سفری پرچالش و ماجراجویانه برای رسیدن به ارثیه خانوادگی

نزدیک به 2 ماه از انتشار جدیدترین بازی استودیو «فطرس پویا رایانه» با نام «فانوس» می‌گذرد. بازی‌ای که می‌خواهد کاربران خود را درگیر یک تجربه ماجراجویی کوتاه اما شیرین 2 تا 3 ساعته برای همراهی با این بازی خوب ایرانی ‌کند.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «فانوس» یک بازی معمایی هیجانی است که در یک سبک هنری جذاب به صورت سیاه و سفید کارتونی، با دست طراحی شده است و کاربران را درگیر چالش‌های ماجراجویانه و سخت خود می‌کند.

داستان بازی«فانوس» که تیرماه امسال منتشر شده است، از آنجایی آغاز می‌شود که به شخصیت اصلی داستان «فری» ارثی غیرمنتظره از یکی از اقوامش می‌رسد. فری که به عنوان یک عکاس مشغول کار و سرگرم زندگی خود است، به ناگاه نامه‌ای دریافت می‌کند که در آن خبر فوت دایی‌اش را به اطلاعش رسانده‌اند. اما این نامه به همین خبر ختم نمی‌شود. خبر اصلی این است که عمویش او را به عنوان وارث خود معرفی کرده است و حالا او باید برای به دست آوردن آن ارث راهی سفری با اتفاقات پرچالش و کلی ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز شود. چالش‌هایی که دستمایه ساخت جدیدترین بازی استودیو «فطرس پویا رایانه» با عنوان «فانوس» شده است.