بسته حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای اشتغال در صنعت دانش بنیان بازی

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در بازدید خود از یکی از شرکت‌های‌ تولید بازی‌های دیجیتال در سال جدید، از تدوین بسته حمایتی بنیاد برای اشتغال‌ آفرینی در صنعت خلاق و دانش بنیان بازی‌های دیجیتال خبر داد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مدیرعامل، معاونین و مدیران این مجموعه با حضور در استودیو بازی‌سازی «آنو» در جریان فعالیت‌های توسعه‌ای جدید انجام شده این موسسه برای تولید بازی و همچنین مشارکت فعال در صادرات خدمات فنی و مشارکت و اخذ سرمایه‌گذاری خارجی و داخلی قرار گرفتند.

در این بازدید، مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به استعداد بسیار بالای تولید و انتشار بازی در ایران و هویت دانش بنیان این صنعت از هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمات اشتغال آفرین برای فارغ التحصیلان، متخصصان و علاقه‌مندان این رشته و نقش آفرینی در بازار بزرگ 32 میلیونی بازی‌های رایانه‌ای کشور خبر داد.

سیدصادق پژمان افزود: تلاش ما آن است که بر اساس نیاز این بازار بزرگ و مناسب با سهم مطلوب بازی‌ساز ایرانی در آن، در نظام مسائل زیست بوم، تمهیداتی را به اجرا بگذاریم که مشوق ورود بیشتر شرکت‌ها به عرصه تولید و انتشار بازی و توسعه فعالیت‌ها و استخدام پایدار نیروی انسانی در این عرصه باشد.