چالش اطلاعات عمومی در لیگ بازی‌های ویدئویی «کتاب‌بازی»

اگر دوست دارید با شرکت در یک چالش جذاب، اطلاعات عمومی‌تان را در یک رقابت گروهی کاملا جدی و پرهیجان محک بزنید و شانس برنده شدن و جایزه گرفتن را امتحان کنید، گوش به زنگ باشید، چرا که همین روزها چراغ یک دوره مسابقه بازی‌های ویدئویی با عنوان رویداد «کتاب‌بازی‌» و با محوریت کتابخوانی روشن می‌شود.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رویداد «کتاب‌بازی» در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر کاربران بازی‌های ویدئویی با مفاهیم و اطلاعات عمومی و کاربردی، توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می‌شود.

ثبت‌نام برای شرکت در این رویداد همزمان با ماه مبارک رمضان و از امروز 30 فروردین 1401 آغاز می‌شود و تا 4 اردیبهشت ماه ادامه دارد. زمان شروع مسابقات هم از 5 تا 13 اردیبهشت ماه است.

 این مسابقات از طریق بازی «کوییز» انجام می‌شود و علاقه‌مندان برای شرکت در آن کافی است این بازی را از فروشگاه‌های معتبر ایرانی دریافت و تا پیش از شروع رویداد، ثبت نام خود را با استفاده از لینک درون بازی نهایی کنند.

جوایز نقدی برای 5 نفر برتر

رویداد «کتاب‌بازی» جوایز ویژه‌ای برای 5 نفر برتر این رقابت در نظر گرفته است. این 5 جایزه نقدی، به 5 نفر برتر رویداد که بالاترین امتیاز را به‌دست آورند، تعلق خواهد گرفت.

این جوایز به شرح زیر است:

  • نفر اول: 11 میلیون تومان
  • نفر دوم: 9 میلیون تومان
  • نفر سوم: 7 میلیون تومان
  • نفر چهارم: 5 میلیون تومان
  • نفر پنجم: 3 میلیون تومان

همچنین به قید قرعه کشی به 30 نفر از میان همه شرکت‌کنندگان در این رویداد «هر نفر 500 هزار تومان» جایزه نقدی داده می‌شود.

اگر قصد شرکت در  لیگ بازی‌های ویدئویی «کتاب‌بازی» را دارید، باید این نکته را نیز بدانید که برای انجام فرآیند ثبت‌نام، ارائه نام و نام خانوادگی و شماره همراه الزامی است.

 برای شرکت در این لیگ می‌توانید بازی کوییز را از اینجا دانلود کنید. فرآیند ثبت‌نام نیز باید از طریق بنر رویداد داخل بازی نهایی شود.