داوری مقالات بخش بازی‌های دیجیتال با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

مقالات بخش بازی‌های دیجیتال در سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری با همکاری معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای داوری می‌شوند. این کنفرانس 29 اردیبهشت 1401 از سوی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه در این شهر، به‌ طور حضوری برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، «بازی‌های رایانه‌ای چالش‌ها و فرصت‌ها» به‌عنوان یکی از دو محور ویژه سومین کنفرانس ملی پدافند سایبری در نظر گرفته شده است و معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای داوری مقالات این بخش، با دبیرخانه کنفرانس همکاری می‌کند. بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همچنین به مقالات منتخب این بخش تا سقف 5 میلیون تومان جایزه اهدا می‌کند.

  نقش بازی‌های رایانه‌ای در بزهکاری، نقش بازی‌های رایانه‌ای در بزه‌دیدگی، پاندمی کووید ۱۹ و بازی‌های رایانه‌ای، نقش بازی‌های رایانه‌ای در ارتقا سواد رسانه‌ای، نقش بازی‌های رایانه‌ای در ترویج فرهنگ اسلامی، رویکرد حقوق بین‌الملل نسبت به بازی‌های رایانه‌ای، رویکرد حقوق داخلی نسبت به بازی‌های رایانه‌ای و سایر موضوعات مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای از محورهای بخش بازی‌های دیجیتال در این کنفرانس است.

آخرین مهلت ارسال مقاله برای شرکت در این کنفرانس 31 فروردین 1401 است. علاقه‌مندان می‌توانند اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه برگزاری و ارسال اثر به این کنفرانس را اینجا مشاهده کنند.