«بازی‌نو» همچنان ادامه دارد

معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در مراسم اختتامیه پویش «بازی‌نو» با اشاره به تولید بازی‌های خوب داخلی و لزوم معرفی آنها به خانواده‌ها و کاربران گفت که برگزاری پویش بازی‌نو این فرصت را برای آشنایی خانواده‌ها با بازی‌های موبایلی خوب ایرانی فراهم کرد.


به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌ الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سید محمدعلی سیدحسینی در این مراسم گفت: ما بازی‌های ایرانی باکیفیت زیادی داریم که شاید در این سالها خوب به مردم معرفی نشدند. برگزاری این پویش باعث آشنایی کاربران با این بازی‌ها و جذب مخاطب برای آنها شد.

معاون حمایت بنیاد همچنین افزود: حجم عمده معرفی این پویش برای کاربران از طریق شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات میان‌برنامه‌ای و میان ویدئویی مبتنی بر بازاریابی دیجیتال اتفاق افتاد. این بازی‌ها به‌صورت رایگان در دسترس مخاطبان قرار گرفت. از مجموع 25 بازی حاضر در این پویش 17 بازی در بخش اصلی حاضر بودند که هر کدام نزدیک به 30 هزار نصب کسب کردند و بازی‌های بخش تازه‌واردها هم هرکدام 10هزارنصب به‌دست آوردند.

سیدحسینی تصریح کرد: قرار است در آینده نزدیک گزارش مشترک آماری از عملکرد پویش بزرگ بازی‌نو توسط "دایرک" و "متریکس" تهیه و منتشر شود. براساس این بررسی و جمع‌بندی نقاط قوت و ضعف آن ما در نظر داریم این پویش را  ادامه دهیم و در سال آینده نیز برگزار کنیم. ضمن اینکه کسانی که طی زمان برگزاری پویش نتوانستند این 25 بازی را نصب و بازی کنند در بقیه ایام سال این فرصت برای‌شان فراهم است و جوایزی هم برای آنها در نظر گرفته می‌شودکه از طریق صفحه اینستاگرام بازی‌نو اطلاع‌رسانی می‌شود.