مهلت شرکت دانش‌آموزان در جشنواره آنلاین «کاوشگران رسانه» تمدید شد

نخستین جشنواره دانش‌آموزی«کاوشگران رسانه» که توسط ساترا و با هدف آموزش سواد رسانه‌ای به دانش آموزان با بهره‌گیری از بازی‌گونه‌سازی (Gamification) و آموزش راه‌های کشف در منابع باز (Open source Intelligence) از 15 اسفند ماه 1399 کار خود را آغاز کرده تا 20 اردیبهشت 1400 تمدید شد.


به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، جشنواره دانش‌آموزی «کاوشگران رسانه» برای نخستین بار به همت معاونت کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا و با حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و وب سایت فهم بازی به صورت آنلاین در حال برگزاری است و تمدید مهلت شرکت در آن بنا به استقبال دانش‌ اموزان انجام شده است.

آموزش جست‌وجوی هوشمند اطلاعات، افزایش سواد رسانه‌ای دانش‌آموزان در مواجهه با محتوای صوت و تصویر جعلی در فضای مجازی، کاهش آسیب‌های ناشی از محتوای جعلی در فضای مجازی و... از جمله اهداف این جشنواره است و تمام دانش‌آموزان از سراسر کشور می‌توانند در آن شرکت کنند.

تلفن همراه، تبلت، ساعت هوشمند و لوازم جانبی رایانه بخشی از جوایزی است که برای منتخبان و نفرات برگزیده این جشنواره در نظر گرفته شده است.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات و ثبت نام، به سایت جشنواره مراجعه کنند.