سومین نسخه از مجموعه‌ بازی‌های رایانه‌ای «عملیات انهدام»، با نام «عملیات انهدام 3: نفس‌گیرترین نبرد» در آینده‌ای نزدیک عرضه شده و در اختیار بازی‌بازان عزیز و علاقه‌مندان به بازی‌های بزرگ ایرانی قرار خواهد گرفت.

این بازی رایانه‌ای که تولید آن حدود 2 سال به طول انجامیده است، به همت کارگروه‌های مختلف بازی‌نامه‌نویسی، گرافیک، صوت، برنامه‌نویسی و هوش‌مصنوعی مستقر در شرکت دانش‌بنیان رسانه‌گستر بِنیسی تهیه و طراحی شده است.

از تفاوت‌های این نسخه‌ی بازی با نسخه‌های پیشین آن، می‌توان به عدم اختصاص داستان بازی به یک حماسه‌ی واحد نام برد، به گونه‌ای که بنا بر گفته‌های مدیرعامل شرکت، این بازی چهار حماسه‌ی بزرگ معاصر را به تصویر می‌کشد که بازی‌بازان علاوه بر پیمایش داستانی در هم تنیده‏، خود را در این حماسه‌ها حس خواهند کرد و از حضور در این حماسه‌ها لذت خواهند برد، لذا انتخاب عنوان نفس‌گیرترین نبرد برای این بازی، بی‌اساس نبوده است.

شنیده‌ها از عوامل فنی این بازی، حاکی از وجود جذابیت‌های تصویری، صوتی، محتوایی، گیم‌پلی و... فراوان در بازی و نزدیک به بازی‌های خوب جهانی است که ده‌ها گام از نسخه‌ی قبلی این مجموعه پیشرفته‌تر، مهیج‌تر و زیباتر می‌باشد‏ که تصاویر پیوستی، گواه بر این مطالب هستند.