برنامه تقدیراز بازی سازان موفق در حوزه بین الملل گیم با حضور دکتر بهروز  مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، تقدیر از سازندگان بازی های رایانه ای "ارتش فرازمینی"، "آسمان دژ"، "شبگرد"، "سیاوش" و "روباه و کلاغ مکار" در این برنامه گنجانده شده است.

بازی های تحسین شده ارتش فرازمینی، آسمان دژ ، شبگرد و سیاوش از تولیدات بنیاد ملی بازی های رایانه ای به شمار می رود.

بازی ارتش فرازمینی توانسته موفقیت هایی را در داخل  و در عرصه جهانی کسب کند که از آن  جمله می توان به کسب مقام چهارم در رای گیری حضور10 بازی برتر مستقل جهان در نمایشگاه E32013 و نمایش قدرت صنعت بازی سازی ایران در بزرگترین نمایشگاه بازی در دنیا، شرکت در نمایشگاه (GamesCom) گیمز کام آلمان، کسب جواز Greenlight (گرین لایت) از بزرگترین شبکه پخش بازیهای جهان (Steam) و به عنوان اولین بازی ایرانی مفتخر به دریافت این جوایز، اشاره کرد.

بازی «آسمان دژ 2» با رای کاربران از سراسر دنیا جایزه بهترین بازی مستقل را در مهمترین رویداد جهانی انتخاب بهترین های بازی آنلاین سال 2013 در آلمان به خود اختصاص داد. 

همچنین  از بازیسازانی نظیر "کیوان جوادی" قهرمان جهان در مسابقات چین در بازی فیفا 14 در این رویداد تقدیر می شود.

 این مراسم را که فعالان و دست اندرکاران شرکت های بازیسازی  در آن حضور می یابند ، انجمن های بازی سازان انقلاب اسلامی  و بازی سازان ایران در تالار علامه طباطبایی دانشگاه شهید بهشتی از ساعت 17 و 30 دقیقه  تا 20 روز پنجشنبه برگزار می کنند.