021-88310222
رویداد ها
فراخوان جذب تیم‌های بازی‌ساز در مرکز رشد بازی‌سازی
١٧ فروردين ١٣٩٩

انستیتو ملی بازی‌سازی فراخوان «جذب تیم‌‌های بازی‌ساز» را به منظور توسعه این مرکز و حمایت‌ از افراد علاقه‌مند و توانمند در زمینه بازی‌سازی و اتصال آنان به صنعت بازی‌های ویدئویی منتشر کرد.

آغاز ثبت نام «دومین بوت کمپ بازی‌سازی» سال 98
٠٣ اسفند ١٣٩٨

انستیتو ملی بازی‌سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نظر دارد دومین بوت کمپ بازی‌سازی سال جاری را با همکاری مرکز نوآوری شهری مشهد برگزار کند.

آغاز ثبت‌نام ساختار حمایتی همگرا برای سال 1399
٢٣ بهمن ١٣٩٨

مدیران تیم‌ها و شرکت‌های بازی‌سازی می‌توانند تا تاریخ 23 بهمن‌ماه 1398 جهت بهره‌مندی تیم یا شرکت خود از خدمات حمایتی قابل ارائه در ساختار حمایتی همگرا از طریق این درگاه اقدام به ثبت‌نام نموده و پس از تکمیل اطلاعات فرم و ارسال مستندات لازم، تیم یا شرکت آنها مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت تایید عضویت در این ساختار رتبه‌بندی خواهند شد. مدت اعتبارنامه اعضا تا پایان سال 1399 خواهد بود و در این مدت، اعتبار اختصاص یافته به هر عضو (مبتنی بر رتبه همگرا)، قابل دریافت در قالب خدمات حمایتی معرفی‌شده خواهد بود.

جشنواره آثار منتقدان بازی‌های ویدئویی (ویگما)
١٥ دي ١٣٩٨

فراخوان دریافت آثار جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی (ویگما) از امروز ۲۰ آذر ماه منتشر شده و علاقمندان تا ۱۵ دی ماه فرصت دارند جهت ارسال آثار به این جشنواره اقدام کنند.

ترم زمستان انستیتو ملی بازی‌سازی
٠٧ دي ١٣٩٨

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ ترم زمستان انستیتو ملی بازی‌سازی با برگزاری کلاس‌هایی در 4 گروه فنی بازی‌سازی، هنری بازی‌سازی، طراحی بازی‌سازی و رسانه، شامل 40 عنوان درسی، در دو قالب حضوری و آنلاین از تاریخ 98/10/07 در ساختمان اصلی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای آغاز می‌شود.

در نخستین دوره رویداد "Game & Gain" خود را به چالش بکشید
٠٤ دي ١٣٩٨

انستیتو ملی بازی‌سازی در نظر دارد به منظور ترویج حوزه بازی‌سازی در مراکز دانشگاهی کشور، اقدام به برگزاری رویدادهای مسئله محور نماید.

هکاتون بازی‌های جدی 1398
٢٧ آذر ١٣٩٨

پیرو مذاکرات صورت گرفته با دکتر یونس سخاوت، رئیس دانشکده چندرسانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز، هم­زمان با برگزاری هکاتون بازی­‌های جدی 1398 در صندوق نوآوری و شکوفایی در تهران، این دانشگاه نیز نماینده برگزارکننده این رویداد در شهر تبریز است.

فراخوان سومین رویداد جایزه بازی‌های جدی
١٥ آذر ١٣٩٨

رویداد جامع جایزه بازی‌های جدی، سالانه توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تنها متولی این صنعت و با جذب حامیان این حوزه، برگزار می‌شود. این رویداد در سومین دوره خود تلاش ...

دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی در دانشگاه صنعتی شریف
١٤ آبان ١٣٩٨

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی را با همکاری دانشگاه صنعتی شریف در محل دانشکده مهندسی صنایع برگزار می‌کند.

دومین نشست گفتمان بازی
٢٣ مهر ١٣٩٨

بررسی وضعیت ورزش‌های الکترونیک در ایران

نشست GDX02
١٧ مهر ١٣٩٨

تجربیات مارکتینگ و رشد اقتصادی محصول طی مدت 4 سال فعالیت

هشتمین وبینار گردایه
٢٧ شهريور ١٣٩٨

وبینار مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) در فصل تابستان 98 به هشتمین گام خود رسیده است. در وبینار گردایه هشتم سعیده جنتی و پویان نژادی به همراه فریبا علیزاده، رویدادهای ...

رویداد تجربه بازی‌سازی 01 GDX
١٦ شهريور ١٣٩٨

رویداد انتقال تجربه بازی‌سازی با حضور شرکت آوا گیمز در محل شرکت هوشمند اول بهشتی (هاب) برگزار شد. به گزارش واحد ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه­‌ای؛ تیم ...

اختتامیه جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران
٠٨ شهريور ١٣٩٨

جام قهرمانان بازی‌‌های ویدیویی که به عنوان مهم‌ترین مسابقات بازی‌های ویدیویی ایران از دوم شهریورماه در سالن مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان آغاز شده ...

اختتامیه هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران
٢٠ اسفند ١٣٩٧

.

پایان فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران
١٥ دي ١٣٩٧

.

دومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین‌المللی تحقیقات بازی‌های دیجیتال
٠٨ آذر ١٣٩٧

درباره DGRCبازی‌های دیجیتال در جهان به عنوان یک ابزار جذاب سرگرمی، یک رسانه پرمخاطب، یک راهکار اثربخش آموزشی، یک روش کارآمد بهداشت و سلامت و یک اقتصاد بزرگ، پدیده‌ مهمی محسوب ...

آغاز فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران
٠١ آذر ١٣٩٧

.

اختتامیه و فینال چهارمین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران
١٦ شهريور ١٣٩٧

.

آغاز چهارمین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران
٠٦ شهريور ١٣٩٧

.