مسابقه آفرینش‌های دانش‌آموزی در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران برگزار می‌شود

مسابقه آفرینش‌های دانش‌آموزی در سه بخش مجزا در دومین جشنواره بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران برگزار می‌شود. 
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ، بخش مسابقه دانش‌آموزی در ارکان اصلی جشنواره و نمایشگاه دوم بازی‌های رایانه‌ای تهران گنجانده شده است. 
براساس این گزارش، دانش آموزان در مسابقه آفرینش های دانش آموزی می توانند در سه بخش مسابقه "بازی های رایانه ای"، "طراحی کاراکتر" و "ایده های نو" به رقابت با یکدیگر بپردازند. 
بخش آفرینش های دانش آموزی ویژه دانش آموزان علاقه مند برای شرکت در دومین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران تدارک دیده شده و آثار ارائه شده در این بخش می بایستی توسط دانش آموزان به صورت گروهی یا انفرادی تولید شده باشد. 
همچنین دانش آموزان برای حضور در بخش آفرینش های دانش آموزی در ارسال آثار محدودیت نخواهند داشت. 
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه حضور در دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران می توانند به آدرس اینترنتی info@irgf.ir مراجعه و از شرایط ارائه اثر در هر یک از بخش های آفرینش های دانش آموزی این رویداد فرهنگی آگاه شوند.
دومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای تهران با هدف ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی ایرانی از طریق این صنعت بانگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از ظرفیت و استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی‌سازی و تقویت تولیدات داخلی ، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان دست اندرکاران فعال در صنعت بازی های رایانه ای در جهت ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت ،ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت های دانش آموزان در صنعت سرگرمی و بازی  6 الی 10 تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.