آغاز ثبت نام کلاس های انستیتو ملی بازی سازی

متقاضیانی که برای حضور در کلاس های تخصصی انستیتو ملی بازی سازی ثبت نام کرده اند  می توانند از شنبه 30مهر الی 3 آبان ماه جاری برای انتخاب واحدهای درسی خود اقدام کنند.

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای، دکتر بهروز مینایی مدیر عامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای  در اولین نشست توجیهی تخصصی انستیتوی ملی بازی سازی که روز گذشته 26 مهر ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: هدف از راه اندازی این انستیتو، تربیت نیروی انسانی متخصص و افزایش سطح کیفی و علمی بازی سازی در ایران است.

وی با اشاره به استقبال گسترده مخاطبان برای آموزش بازی سازی ابراز امیدواری کرد در آینده نه چندان دور عرصه بازی سازی کشور بتواند از این نیروی متخصص جوان کمال استفاده را داشته باشد و نیز شاهد تولید آثار ارزشمندی در عرصه بازی سازی کشور باشیم.

لازم به یاد آوری است که در این انستیتو دوره های آموزش بازی سازی در قالب رشته های تخصصی ارائه می‌شود که هر یک از این رشته ها شامل دروس عمومی، پایه و تخصصی است. همچنین در پایان هریک از این دوره ها به دانش آموختگان گواهینامه رسمی از سوی بنیاد ملی بازی های رایانه ای اهداء خواهد شد.
همچنین متقاضیان برای پیش ثبت نام و نیز کسب اطلاعات بیشتر می توانند به بخش انستیتو ملی بازی سازی در همین سایت (www.ircg.ir) مراجعه نمایند.