دومین کارگاه آموزش بازی سازی ویژه جوانان و نوجوانان

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با فرا رسیدن فصل تابستان و به منظور جهت دهی به اوقات فراغت جوانان و نوجوانان علاقه‌مند به بازی‌های  رایانه‌ای، دومین کارگاه آموزش بازی سازی را ، در نیمه نخست تیر ماه برگزار می‌کند.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این کارگاه آموزشی در راستای طرح «استعداد یابی و آموزش نیروهای جوان» است که بنیاد با هدف فرهنگ سازی در زمینه استفاده از بازی‌های رایانه‌ای و همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص در زمینه تولید بازی‌های رایانه‌ای بومی قصد اجرای آن را دارد.

طبق این گزارش،  این کارگاه، یک دوره آموزشی 3 ماهه شامل مباحث تئوریک و عملی در زمینه چگونگی ساخت بازی رایانه‌ای ساده است که افراد بعداز گذراندن آن، می‌توانند با شرکت در دوره‌های میانی و پیشرفته آموزش بازی سازی مهارت و دانش لازم برای ساخت بازی‌های پیشرفته و بزرگ را نیز به دست آورند.

دومین دوره کارگاه آموزش بازی سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای که به آموزش جوانان و نوجوانان دختر و پسر اختصاص دارد نیمه اول تیرماه در مرکز آموزش بنیاد واقع در خیابان سمیه تقاطع نجات اللهی برگزار می شود.

علاقه مندان شرکت در این دوره می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88310222 (داخلی 7) واحد آموزش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است دانش آموختگان اولین دوره کارگاه آموزش بازی سازی با ارائه آثار خود در نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران که 8 الی 12 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد، موفق به کسب جوایز متعدد در بخش دانش آموزی این جشنواره شدند. دوره نخست این طرح، زمستان سال گذشته لغایت بهار سال جاری در بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد.