هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران در ایستگاه پایانی/ رقابت فیفابازان کشور در باغ موزه دفاع مقدس

هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران که با عنوان مسابقه یک میلیون نفری از آغاز تابستان 1402 کار خود را آغاز کرده بود، با برگزاری مسابقات بخش حضوری استان تهران در رشته فیفا 23 و مسابقه نهایی کشوری در باغ موزه دفاع مقدس به کار خود پایان می‌دهد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقات استان تهران در رشته فیفا 23 هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران روزهای 9 و 10 آبان و مسابقات کشوری بین برگزیدگان استان ها روز 11 آبان با حضور علاقه‌مندان به تماشای این رقابت‌ها در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

در پایان برگزاری مسابقات نهایی رشته فیفا 23، آیین اختتامیه هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران نیز با معرفی برگزیدگان 20 بازی‌ موبایلی ایرانی و نفرات برتر رشته فیفا 23 روز 11 آبان ماه در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به تماشای مسابقات میان بازیکنان رشته فیفا 23 می‌توانند طی روزهای 9، 10 و 11 آبان با حضور در باغ موزه دفاع مقدس از نزدیک شاهد فضای هیجان‌انگیز و پرنشاط این رقابت‌ها باشند.

علاقمندان برای شرکت در اختتامیه این رویداد نیز می‌توانند از ساعت 18 روز پنجشنبه 11 آبان به سالن خلیج فارس باغ موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نشانی تهران. بزرگراه شهید حقانی. خیابان سرو مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 58129 تماس بگیرند.

یادآور می‌شود هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران همزمان با تابستان 1402 با حمایت همراه اول و با استقبال بیش از یک میلیون و پانصد هزار مخاطب در دو بخش حضوری و بازی‌های تلفن همراه برگزار شد و با توجه به تعداد ثبت‌نام مخاطبین علاوه بر 20 بازی ایرانی در سراسر کشور، در بخش حضوری 14 استان میزبان مسابقات حضوری بودند.