رقابت فشرده کاربران در لیگ «کتاب بازی» با انجام 6 هزار بازی در روز

لیگ بازی‌های ویدئویی «کتاب بازی» در حالی وارد هفتمین روز برگزاری شده است که به روایت آمار به طور متوسط هر روز ۶۰۰۰ بازی در این لیگ انجام می‌شود. این رقم حکایت از استقبال خوب مخاطبان از این لیگ دارد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رویداد «کتاب‌بازی» که همزمان با عید سعید فطر از طریق بازی «کوییز» آغاز شده، پس از 7 روز و با رقابتی تنگاتنگ میان ۴۰۷۶ شرکت کننده ادامه دارد. 

برای این رویداد که در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر کاربران بازی‌های ویدئویی با مفاهیم و اطلاعات عمومی و کاربردی از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در حال برگزاری‌است، در مجموع ۶۶۰۹ کاربر ثبت‌نام کردند که از این بین 4076 نفر وارد فضای رقابتی لیگ شدند.

نگاهی به جدول امتیازات این لیگ نشان‌دهنده رقابت فشرده میان شرکت‌کننده‌های بالای جدول است که برای دریافت جوایز نقدی که برای 5 نفر اول در نظر گرفته شده، همه تلاش‌ خود را به کار می‌گیرند.

رویداد «کتاب‌بازی» برای 5 نفر برتر این رقابت که بالاترین امتیاز را به‌دست آورند 5 جایزه نقدی، به ترتیب نفر اول 11 میلیون تومان، نفر دوم 9 میلیون تومان، نفر سوم 7 میلیون تومان، نفر چهارم 5 میلیون تومان و نفر پنجم 3 میلیون تومان در نظر گرفته است. همچنین از میان همه شرکت‌کنندگان در این رویداد، به قید قرعه به 30 نفر، «هر نفر 500 هزار تومان» جایزه نقدی داده می‌شود. 

تا پایان این لیگ که با رقابتی تنگاتنگ و فشرده در حال برگزاری است، تنها دو روز باقی مانده و باید صبر کرد و دید در نهایت جوایز این رویداد به چه کسانی تعلق خواهد گرفت.