پویش نوروزی«بازینو» تا پایان فروردین تمدید شد

پویش نوروزی «بازینو» که همزمان با اولین روز فروردین 1400 کار خود را آغاز کرد و قرار بود 20 فروردین پایان یابد، به دلیل استقبال کاربران و وخامت شرایط شیوع کرونا درکشور و لزوم بیش از پیش رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر در خانه ماندن هموطنان، تا پایان فروردین ماه تمدید شد.


به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پویش نوروزی «بازینو» که با شعار «سال نو، بازی نو» به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و همکاری آژانس تبلیغاتی تپسل برای حمایت از بازی‌سازان ایرانی کار خود را از ابتدای سال 1400 و با هدف جذب کاربر برای بازی‌های موبایلی مناسب ایرانی در ایام تعطیلات نوروز و با توجه به شرایط کرونایی و لزوم حضور خانواده‌ها در منزل و سرگرم شدن با بازی آغاز کرده است در حالی با توجه به شرایط شیوع کرونا در کشور تا 30 فروردین ماه تمدید شد که براساس آمارها تا کنون بیش از 230 هزار بار بازی‌های موبایلی ایرانی حاضر در پویش توسط کاربران نصب شده است.

این پویش که جوایزی از قبیل کنسول بازی PS5، گوشی‌های هوشمند، جوایز روزانه و اینترنت گیمینگ آسیاتک برای کاربران در بخش قرعه‌کشی و اهدای جوایز کاربران در نظر گرفته است، بیش از 470 میلیون بار محتوای آن توسط کاربران در قالب تبلیغات میان‌برنامه‌ای و میان‌ویدئویی دیده شده است.
همچنین «بازینو» طی 20 روز گذشته شاهد ثبت‌نام 5 هزار و 700 نفر از کسانی بود که دوست داشتند شانس خود را برای شرکت در قرعه‌کشی این جوایز امتحان کنند. ضمن اینکه براساس آمارهای ثبت شده در این مدت 230 هزار بار نیز از سایت بازینو بازدید شده است.

پس اگر هنوز عضو خانواده پویش «بازینو» نشده‌اید، این فرصت تا 30 فروردین‌ماه باقی است و می‌توانید در قالب این پویش، 25 بازی‌ موبایلی منتخب ایرانی شامل دبرناشو، الفبابا، جدول سرا، بزن بهادر، قصه و بازی‌های قرآنی برای کودکان، سایفارم، فوتبالیستارز، پولدار شو، پیربابا، ارباب جنگ، سرزمین دندان‌ها، قهوه چی، تاس و تخت، سرضرب، کات آف، پرسلاح و منچیکو را در بخش اصلی و بازی‌های شوترلند، چرخه اره، رازجنگل، لران، فوتبال استارز، سنگ کاغذ قیچی، جورندگان و سکه پزی در بخش تازه‌واردها را با مراجعه به سایت bazino1400.ir به طور رایگان نصب و برای شرکت در بخش قرعه‌کشی جوایز آن ثبت‌نام کنید.