دعوت از بازی سازان ایرانی برای حضور در نخستین جشنواره بازی های رایانه ای تهران

دبیرخانه نخستین جشنواره ونمایشگاه بین المللی تهران در سال همت مضاعف و کار مضاعف از بازی سازان،  هنرمندان، سینماگران و نخبگان علمی کشور برای حضور در این جشنواره دعوت کرد.

به گزارش معاونت ارتباطات و بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ،دبیرخانه‌این جشنواره ضمن دعوت از بازی سازان داخلی، خواستار حضور و مشارکت جوانان مستعد و نخبگان علمی در نخستین جشنواره ونمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران شد.

بر اساس این فراخوان بازی سازان داخلی می‌توانند در دو بخش اصلی شامل :

مسابقه بازی های بزرگ، بازی های  برخط(online)، بازی های موبایل، بازی‌های کوچک(Indie) و در بخش جنبی شامل :

مسابقه طراحی کاراکتر، مسابقه بازینامه نویسی، مسابقه بازی¬های تغییر یافته(mod) و مسابقه بازی‌های فلش بایکدیگر به رقابت بپردازند.

مهلت ارسال این آثار تا 31 مرداد ماه سال جاری تعیین شده است. علاقه‌مندان برای حضور در این جشنواره واطلاع از ضوابط و مقررات شرکت در بخش‌های مختلف این جشنواره می‌توانند به نشانی الکترونیک نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای www.irgf.ir  مراجعه و یا با شماره  تلفن دبیرخانه این جشنواره 88310222  تماس حاصل کنند.

نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی بازی‌های رایانه ای تهران اواخر شهریور ماه سال جاری با هدف: ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی _ ایرانی از طریق این صنعت با نگاه ویژه به کودکان و نوجوانان، شناخت و حمایت از ظرفیت و استعدادهای موجود این صنعت در کشور با رویکرد بومی سازی و تقویت تولیدات داخلی، ایجاد فضای رقابت علمی، فنی، فرهنگی و هنری میان دست اندرکاران فعال در صنعت بازی‌های رایانه‌ای به منظور ارتقا و رشد کمی و کیفی این صنعت و ایجاد زمینه برای رشد و شکوفایی خلاقیت‌های جوانان در صنعت سرگرمی و بازی توسط بنیاد ملی بازی های رایانه ای و معاونت سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد  اسلامی در تهران برگزار خواهد شد.