جوایز عملیاتی شتاب‌دهنده آواگیمز به جشنواره اضافه شد

با پیوستن آواگیمز به جمع حامیان معنوی هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، جوایز عملیاتی ویژه‌ای به مجموع جوایز برندگان این رویداد افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با امضای تفاهم‌نامه‌ای میان مرکز تخصصی بازی‌سازی آواگیمز و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این مجموعه به عنوان یکی از حامیان معنوی این رویداد معرفی شد.
در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای، علاوه بر جوایز نقدی، برندگان از جوایز عملیاتی موثری بهره‌مند می‌شوند. این جوایز تاثیر قابل قبولی در موفقیت بازی‌های برتر جشنواره در سال‌های گذشته داشته است و امسال نیز با اضافه شدن آواگیمز به حامیان معنوی، جوایز عملیاتی جشنواره توسعه یافته است.
بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده، آواگیمز با تمامی برندگان، جلسات معارفه و بررسی اولیه برگزار خواهد کرد. پس از این جلسات نیز تیم‌های منتخب که از فرآیند مصاحبه عبور کنند، قادر خواهند بود 2 ماه به صورت رایگان از امکانات غیرنقدی آواگیمز استفاده کنند که این امکانات شامل فضای کاری، اینترنت، استفاده از سرویس‌های کاری آواگیمز، مشاوره‌های طراحی بازی، فنی، هنری و تجاری‌سازی و همچنین مشاوره‌های حقوقی خواهد بود. البته مقرر شده است آواگیمز در مرحله‌ مصاحبه‌ اولیه، با توجه به سیاست‌های جذب و رویکرد حمایتی که در تعامل با صنعت بازی دارد، سخت‌گیری برای ورود تیم‌ها اعمال نکند.
در پایان این دو ماه تیم‌هایی که بازی‌های خود را به استاندارد مورد نظر آواگیمز رسانده باشند و طرح اقتصادی مناسبی ارائه کنند می‌توانند تا سقف 100 میلیون تومان سرمایه‌ نقدی جذب کنند.