021-88310222
خروس جنگی
خروس جنگی

بازی «خروس جنگی» یک بازی آنلاین مبارزه‌ای با عناصر نقش‌آفرینی است که برای پلتفرم‌ اندروید منتشر شده و به زودی برای پلتفرم‌های iOS و رایانه های شخصی نیز عرضه خواهد شد. سازنده‌ی این بازی، استودیوی بازی‌سازی مدریک است که چندین بازی رایگان دیگر در کافه بازار، مایکت، سیبچه، Google Play Store و Apple Store دارد. رویای رنگی، داندریا، کوئیپر و بیست سوالی از جمله بازی‌های این شرکت هستند. «خروس جنگی» اقتباس جالبی از جنگ انداختن خروس‌ها و خروس‌بازی به شیوه‌ی کاملا متفاوت و بدون خشونت است!

در این بازی ابتدا باید خروس جنگی خود را بسازید. نژاد خروس‌تان را می‌توانید از میان سه نژاد خروس‌های «وسترن»، «لاری» و «ژاپنی» انتخاب کنید و سپس ظاهرش را آنطور که دوست دارید شخصی‌سازی نمایید. با توجه به تریلری که از بازی منتشر شده، ظاهر خروس‌ها از تنوع بالایی برخوردار است و آیتمهای زیادی برای شخصی‌سازی خروس‌ها وجود دارد. از تاج خروس‌ها گرفته تا رنگ پرهای‌شان را می‌توانید شخصی‌سازی کنید. بعد از این که خروس‌تان را ساختید تازه ماجرا شروع می‌شود!

بازی دو حالت جداگانه دارد. در بخش داستانی، خروس جنگی شما از طرف شاه‌خروس سرزمین خروس‌ها، مامور می‌شود تا در مناطق خروس‌نشین به برقراری نظم و قانون بپردازد. هر منطقه از تعدادی محله تشکیل شده و یاغی‌ها در این محله‌ها مخفی شده‌اند. هر چه در داستان پیش می‌روید و به حرف‌های (مثلا) یاغی‌ها بیشتر گوش می‌دهید، متوجه می‌شوید که ماجرای برقراری نظم به این سادگی‌ها هم که فکر می‌کردید نیست و دست‌های پنهانی در کار است! بازی فعلا سه منطقه‌ی بزرگ خروس‌نشین دارد؛ صحراهای بی‌آب و علف غرب وحشی، سرزمین‌های اسطوره‌ای افسانه‌های پارسی و بین‌النهرینی و جنگل‌های جادویی شرق دور. در نبردهای بخش داستانی ماموریت‌های خاصی نیز وجود دارد که انجام‌شان برای خروس‌تان جوایز ویژه به ارمغان می‌آورد.

حالت دوم بازی، مبارزات آنلاین خروس‌ها است که برای خودش دنیایی است! خروس شما خصیصه‌هایی دارد که با انتخاب تجهیزات مناسب و ارتقای سطح، افزایش می‌یابند. عناصر نقش‌آفرینی بازی در لایه‌ی زیرین بسیار پیچیده هستند، اما آن‌چه که به بازی‌کننده نشان داده می‌شود، ساده و سرگرم‌کننده است. در بخش آنلاین خروس‌تان باید با انتخاب بهترین تجهیزات، با خروس‌های بازیکنان دیگر وارد رقابت شود. خروس‌های برتر که در جدول رتبه‌بندی بالاتر از بقیه باشند جوایز ویژه‌ای دریافت می‌کنند. نبرد با خروس‌های بازیکنان دیگر، در مکان‌هایی مثل زورخانه‌ها‌ی سنتی، سالن‌های غرب وحشی و مدرسه‌ها‌ی شائولین اتفاق خواهد افتاد.

سازنده‌ها قرار است در اولین به‌روزرسانی بازی دو کار بزرگ انجام دهند؛ یکی اضافه کردن یک منطقه‌ی خروس‌نشین جدید با حال و هوای علمی تخیلی به بخش داستانی است و دیگری اضافه کردن امکان تشکیل اتحاد خروسی برای بخش آنلاین و مسابقات گروهی خروس‌بازی با یک گروه رقیب خواهد بود.

یکی از ویژگی‌های بارز بازی، تعداد اسلحه‌ها، زره‌ها و آیتم‌هایی است که خروس شما می‌تواند از آنها استفاده کند. تجهیز خروس‌تان با این آیتم‌ها (که برای هر نژادی متفاوت هستند) باعث تقویت خروس‌تان می‌شود. سلاح‌های بازی گستره‌ی بزرگی دارد؛ از شمشیر و تیروکمان گرفته تا شات‌گان و بازوکا! صدها اسلحه‌ی واقعی، فانتزی و علمی تخیلی در بازی وجود دارد که تنوع‌شان، هر بار باعث به وجود آمدن نبردهای جذاب و متفاوت خواهد شد.

زره‌های گوناگونی نیز در بازی وجود دارد که برای بخش‌های مختلف اندام خروس قابل تجهیز هستند و قدرت تدافعی خروس‌تان را بالا برده و به شما توانایی ایستادگی در برابر خروس‌های قدرتمند را می‌دهند. علاوه بر این‌ها، آیتم‌های مصرف‌شدنی مثل معجون‌های سلامتی، سلاح‌های پرتابی و حتی تخم‌مرغ شانسی هم در بازی وجود دارد. در یک کلام می‌توان گفت فروشگاه بازی ساعت‌ها سرگرم‌تان خواهد کرد. لازم به ذکر است که بازی رایگان بوده و برای خرید از فروشگاه بازی باید از پول درون بازی استفاده کنید.

 

 

تصاویر
ویدئو ها
تریلر بازی خروس جنگی