021-88310222
جنون سیاه: تله ذهن
جنون سیاه: تله ذهن

افتخارات

  • غزال زرین بهترین بازی ژانر اکشن
  • دیپلم افتخار بهترین دستاورد هنری
  • دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی

جنون سیاه تله ذهن اولین اپیزود از سری جنون سیاه است که در سبک سوم شخص تیراندازی اکشن بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی ارایه می‌شود. جنون سیاه روایت رویارویی سرگرد ایرانی جوانی با نام «سام نریمان» با مجموعه‌ای شیطانی به ریاست فردی با نام آشام است که قصد دارد همچون ضحاک با نابودی ذهن‌ها و اندیشه‌های انسانی مردمان را تبدیل به موجوداتی مسخ شده و اهریمنی کند و در این مسیر از هیچ جنایتی فروگذار نیست.

از ویژگی‌های بارز این بازی که بیش از سه سال زمان صرف ساخت آن شده است می‌توان به تنوع بالای سلاح‌ها، مراحل و دشمنان در بازی اشاره کرد همچنین روایت داستانی بازی و سینماتیک‌های زیبا و دیدنی از دیگر جذابیت‌های جنون سیاه است. گیم پلی اپیزود «تله ذهن» در حدود سه ساعت به طول می‌انجامد.

«جنون سیاه: تله ذهن» تلاش کرده تا از مکانیک‌ها و استانداردهای بازی‌های هم‌سبک در خلق گیم‌پلی خود بهره بگیرد و با وجود این که بیشتر بازی در قالب اکشن ماجرایی قرار دارد اما در قسمت‌هایی از بعضی از مراحل ساختار ترسناک و دلهره‌آور نیز چاشنی کار شده است. شما به عنوان قهرمان بازی، به صورت پیش فرض یک سلاح کمری به همراه دارید اما با مرور با جست‌وجو در محیط مراحل یا از روی جنازه دشمنان قبل از این که به صورت خودکار آتش گرفته و خاکستر شوند، می‌توانید سلاح‌های دیگری نیز به دست آورید. سلاح‌های بازی به طور کلی در دسته‌های کمری، مسلسل، دوربین‌دار و تجهیزات جانبی آن دسته‌بندی می‌شوند.

تصاویر
ویدئو ها
تریلر بازی جنون سیاه