021-88310222
ایران 57
ایران 57

«ایران 57» یک بازی اکشن ماجرایی است که قصد دارد از طریق داستانی گیرا در بستری مستند و قابل اعتنا، به روایت انقلاب اسلامی بپردازد. این بازی با تکیه بر روایت جذاب و مستند خود، مخاطب را به تهران سال 57 می‌برد، درست در دل روزهای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی.

روایت معمایی و پیچیده، اکشن، تیراندازی و ماشین‌سواری، بیش از 40 شخصیت داخل بازی، همراه با چندین ساعت دیالوگ‌ هدفمند و ده‌ها سند تاریخی، تلاش می‌کنند مخاطب را کاملا درگیر بازی «ایران 57» کنند.

روایت داستانی بازی، از خرداد 1342 آغاز می‌شود، زمانی که مردم ورامین به جرم دفاع از امام خمینی به خاک و خون کشیده می‌شوند. در آخرین لحظات، ایلیار که رهبری جمعیت کفن‌پوش را بر عهده دارد، پسر خردسالش ایلیشن را به برادرش می‌سپارد. 15سال بعد از این رویداد، بازی را در نقش ایلیشن که اکنون 25 سال سن دارد، پیش خواهیم برد. ایلیشن سپس به‌همراه عموی خود که یک فعال سیاسی مارکسیست است، به تهران می‌آید. او که در آن برهه، سن زیادی ندارد، پس از مشاهده فعالیت‌های خشونت‌آمیز این گروه، از آن جدا شده و راه خود را تغییر می‌دهد.

در «ایران 57» با ایلیشن همراه خواهیم شد تا بیش از 12 واقعه تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی را در طول داستانی جذاب و گیرا بررسی کنیم.

 

تصاویر
ویدئو ها