021-88310222
آرکتورس
آرکتورس

بازی آرکتورس یک بازی ایرانی در سبک اکشن ادونچر است که برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه شد. 

The Arcturus : The Beginning قسمت مقدماتی و یا به عبارتی قسمت 0 مجموعه The Arcturus و روایت کننده چگونگی آغاز داستان است.

این بازی صرفا روالی خطی را طی نمی کند ، به این معنا که شما در طول بازی حق انتخاب دارید ، می توانید دیالوگ ها  را انتخاب کنید ، به فردی کمک کنید یا او را رها کنید. همچنین AI ( هوش مصنوعی ) به گونه ای طراحی شده که دشمنانی با سطوح متفاوت و رفتاری نسبتا طبیعی به وجود بیاید. نکته ی دیگر سیستم نبرد این بازی است ، شما این امکان را دارید که با زمانبندی مناسب، از طریق جابه جایی یا هر روش دیگری دشمن خود را شکست دهید. در عین حال چندین حالت مختلف با انیمشین‌های متفاوت برای از پا در آوردن دشمن‌تان در بازی تعبیه شده است.

نکات گرافیکی و هنری بازی

این بازی در موتور پرقدرت گرافیکی و نسل جدید ( NEXT-GEN ) Unreal 4 ساخته شده است ، گرافیک بازی به گونه‌ای است که علاوه بر بهینه‌شدن روی موبایل  گرافیکی نزدیک به آنچه روی کامپیوتر‌های شخصی و کنسول‌ها اجرا می‌شود دارد. طرح کلی گرافیک بازی تلفیقی از گرافیک 2 بعدی از پیش رندر شده و اشیاء 3 بعدی و سیستم ذرات و غیره با نورپردازی دینامیک و استاتیک است که به صورت Real-Time رندر می‌شوند و محیطی پویا را بوجود می‌آورند.

داستان و روایت بازی

محور این بازی بر اساس داستان آن است ، داستان بازی در سرزمین Arcturus واقع شده. پس از گذشت 5 سال از جنگ داخلی در این سرزمین ، صلحی شکننده حاکم می شود. شما به عنوان فرمانده ای که در  جنگ داخلی شرکت داشته ایفای نقش می‌کنید. او  پس از پایان جنگ به کنار خانواده‌اش حضور دارد و در کوهستانی خانه خود را بنا کرده است. اما ناگهان جنگ بزرگی آغاز می‌شود و دشمنانی کهنه برای تصرف Arcturus به آن حمله می‌کنند. حال همه چیز به شما و تصمیمات‌تان بستگی دارد! آیا قادرید که سرزمین‌تان را پس بگیرید؟ یا در نهایت شکست می‌خورید؟


موتور بازی

بازی بر روی موتور نسل جدید Unreal 4 اجرا می‌شود. این موتور جزء موتور‌های پر قدرت با قابلیت ساخت بازی‌های بزرگ است. آرکتورس جزء اولین بازی‌های ایرانی ساخته شده در این موتور است.