021-88310222
تحلیلگران تدبیر

تحلیلگران تدبیر

تولید بازی

توضیحات

این شرکت در سال 1383 تأسیس شده است و از ابتدا بر روی دو موضوع کار کرده است. اول تولید انیمیشن به روش CG، و دوم تولید بازی‌های رایانه‌ای و در همین راستا دو کار گروه تشکیل شد تا به طور موازیروی این دو موضوع کار شود. بعد از 6 ماه تحقیق به این نتیجه رسیدیم که تولید انیمیشن به روش CG در ایران مناسب نیست پس تمرکز خود را بروی تولید بازی معطوف کردیم و پس از انتخاب موتور گرافیکی خود، شروع به گسترش و برطرف نمودن مشکلات تولیدی با موتور خود نمودیم.

 شرکت تحلیلگران تدبیر به منظور توسعه صنعت بازی در ایران (سطح ملی) و توسعه بازار فروش و گسترش تفکر ساخت بازی (خودباوری ملی) با استفاده از منابع داخلی و تولید موفق محصولات ایرانی و برنامه ریزی جهت فروش به خارج از کشور (صادرات) به وجود آمده است و جایگزینی واقعی برای محصولات مبتذل خارجی که بدون در نظر گرفتن اعتقادات و ارزش‌های ملی مذهبی وارد کشور می‌شوند (که حتی با اهداف سیاسی، بازی‌ها تولید می‌شوند تا به کیان و اعتقادات مردم شریف ایران خدشه وارد نمایند)، می‌باشد.

شرکت تحلیلگران تدبیر از قابلیت‌های حرفه‌ای بالایی برخوردار است و دارای علمی مترقی و دانش فنی در سطح بین المللی و اطمینان پذیری بالایی برخوردار است. و افق‌های جدید بیشتری در اختیار مسئولین مربوطه و کاربران خود (جوانان مشتاق و تأثیر پذیر) می‌تواند قرار دهد.

 تمرکز اولیه شرکت تحلیلگران تدبیر بر عرضه داخلی و همزمان بازار یابی و صادرات بازی به کشورهای خواهان می‌باشد. با توجه به این که مضامین تولیدات ایرانی مورد توجه تمامی خبرگزاری خارجی می‌باشد، که حتی برخی از تولید کنند گان خارجی با سوء استفاده از نام ایرانی (داستان و افسانه‌ها) اقدام به ساخت و فروش می‌کنند که تا به حال موفق نیز بوده‌اند.


بازی های تولید شده :

1-بازی مقاومت (تهیه کننده موسسه فرهنگی تبیان)

2- افسانه نوروز (تهیه کننده موسسه فرهنگی تبیان)

3- دفاع (تهیه کننده موسسه فرهنگی تبیان)

4- لانه شیطان 1(سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان)

5-- لانه شیطان 2-در دست ساخت و مراحل پایانی-(سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان)

6- لانه شیطان 3-در دست ساخت -(سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان)

7-کاروان آزادی + ترجمه به 3 زبان + نسخه تحت شبکه

8- بازی پرواز آزمایشی( Ipad , Iphone) (تهیه کننده موسسه فرهنگی تبیان)

9 – رالی صحرا ( Ipad , Iphone) (تهیه کننده موسسه فرهنگی تبیان)

10 – پینت بال (تهیه کننده موسسه فرهنگی تبیان)

11- اجرای برنامه زنده آموزشی در شبکه آموزش برنامه صفرویک ( هفتاد برنامه )