021-88310222
گروه طراحان سرگرمی ژووری مانگ

گروه طراحان سرگرمی ژووری مانگ

تولید بازی و انیمیشن

توضیحات

گروه طراحان سرگرمی ژووری مانگ یک شرکت مستقل، متشکل از متخصصان صنعت بازی و انیمیشن و نرم افزار است. این شرکت در سال 1391 با هدف تولید بازی‌های رایانه‌ای و انیمیشن، توسط محمد حیدری تاسیس شد.

ژووری مانگ هم‌‎زمان با تولید بازی، در زمینه واقعیت مجازی، انیمیشن‌های دو بعدی و سه‌بعدی و همچنین تولید محتوا برای بازارهای جهانی فعالیت خود را ادامه داده است.

از دستاوردهای مهم شرکت ساخت بازی شوفر است که با گرفتن Green light در سال 2015 به شبکه عرضه بازی بین المللی وارد شد و تا بحال در 77 کشور مختلف دنیا فروش داشته و در حال گسترش بازارهای خود است.

ژووری مانگ مفتخر است که توانسته تجربیات خود را در قالب دوره های آموزشی در اختیار علاقه مندان در رشته‌های مرتبط بگذارد. دوره های آموزشی بازی‌سازی توسط کارشناسان ارشد و طبق سرفصل های دانشکده آمریکایی Game institute برگزار می‌شود.

• تولید: بخش اعظم فعالیت‌های شرکت در تولید بازی‌های ویدیویی خلاصه می‌شود اما گروه‌های کوچک دیگری در این مجموعه در زمینه‌های واقعیت مجازی؛ شبیه‌سازهای آموزشی، تورهای مجازی و انیمیشن‌های دوبعدی و سه بعدی فعالیت می‌کنند. علاوه بر این ژووری مانگ در یک پله فراتر اقدام به تولید محتوا برای بازارهای جهانی هم کرده است.

• نشر و حمایت از تولید: علاوه بر حوزه تولید ژووری مانگ مجموعه‌ای از برنامه‌های حمایتی را برای استارتاپ‌های نوظهور تدوین کرده است که در جهت شکل‌گیری مجموعه‌های مستقل و سیاست‌های برون سپاری قرار دارد.

• آموزش: شرکت ژووری مانگ همچنین در حوزه آموزش تجربیات تولید خود را در قالب دوره‌های آموزشی منطبق با سرفصل‌های استاندارد، توسط کارشناسان ارشد خود در اختیار علاقه‌مندان می‌گذارد.