021-88310222
توسعه‌گر شبیه‌ساز

توسعه‌گر شبیه‌ساز

ساخت بازی های رایانه ای آنلاین و شبیه سازهای آموزشی و عمرانی

توضیحات

افتخارات

عنوان‌های کسب شده‌ی بازی آسمان‌دژ:

  • عنوان بهترین بازی مستقل جهان در جشنواره‌ی جهانی MMO of the Year 2013
  • عنوان برترین بازی برخط سال از «جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران»
  • برترین بازی سال 92 در «جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران»

شرکت توسعه‌گر شبیه‌ساز یک شرکت دانش‌بنیان است که در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم‌افزارهای شبیه‌سازی پیشرفته و ساخت بازی‌هایرایانه‌ای آغاز نموده است. توسعه‌گر شبیه‌ساز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه‌ی تولید نرم‌افزارهای شبیه‌سازی و بازی‌های کامپیوتری در ایران در حال فعالیت است. این مجموعه حدود ۲ سال قبل از ثبت شرکت تا هم‌اکنون مشغول فعالیت بوده و حاصل این 14 سال انجام چندین پروژه شبیه سازی آموزشی و عمرانی و بازی های آنلاین بوده است.


بازی پر جمعیت برخط آسمان‌دژ

سبک: بازی استراتژی MMO برای مرورگرهای اینترنتی

سال انتشار: 1389 – 1391

آسمان‌دژ اولین بازی MMO بود که در ایران ساخته شد و بازی به طور کامل در استودیو بازی سازی "توسعه‌گر شبیه‌ساز" طراحی و پیاده سازی شد.

داستان بازی با همکاری بزرگترین انجمن علمی – تخیلی در ایران و در سبک Space Opera نوشته شد.

عرضه آسمان‌دژ بازتاب گسترده خبری در ایران داشت و در زمان انتشارش تبدیل به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین در ایران شد.


بازی پرجمعیت برخط آسمان‌دژ۲

سبک: بازی استراتژی MMO برای مرورگرهای اینترنتی

سال انتشار: 1391 – تاکنون

بعد از موفقیت آسمان‌دژ در جامعه و در عرصه تجاری، استودیو بازی سازی توسعه‌گر شبیه‌ساز تصمیم گرفت تا ساخت نسخه دوم بازی را با استفاده از نسل جدید تکنولوژی HTML5 آغاز کند.

انتشار "آسمان‌دژ دو" همراه با بازتاب گسترده خبری در رسانه‌های ایرانی و جهانی بود و امکان صادرات این محصول به کشورهای: آمریکا، آلمان، هلند، برزیل، آرژانتین، مالزی، سنگاپور، اندوزی و چندین کشور دیگر را فراهم آورد.


کلاینت آسمان‌‌دژ

سبک: بازی استراتژی MMO برای سیستم‌ عاملهای اندروید

سال انتشار: 1393 – تاکنون

کلاینت "آسمان‌دژ" اولین بار بر روی "مایکت" و پس از آن بر روی "کافه بازار" برای استفاده مخاطبین عرضه شد، این محصول در ماه نخست عرضه توانست بیشتر از 20،000 بازیکن را به خود جلب کند.


عنوان‌های کسب شده‌ی بازی آسمان‌دژ


  • عنوان بهترین بازی مستقل جهان در جشنواره‌ی جهانی MMO of the Year 2013
  • برترین بازی سال 92 در "جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای"
  • عنوان برترین محصول مقابله با جنگ نرم از نخستین "جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی"
  • عنوان برترین بازی سال از ششمین"جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال"
  • عنوان برترین بازی برخط سال از "جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای"
  • عنوان محصول نوآورانه از "جشنواره‌ی رسانه‌های دیجیتال"


بازی برخط پرجمعیت موشوندان

سبک: بازی استراتژی MMO برای مرورگرهای اینترنتی

سال انتشار: 1393

تا به این لحظه در سی سال گذشته، "شهر موش‌ها" بزرگترین محصول دارای برند رسمی تلویزیونی و سینمایی ایران است. قسمت دوم فیلم سینمایی این برند به نام "شهر موش‌های 2″ که در اواخر تابستان سال 1393 اکران شد نیز موفق به شکستن تمام رکوردهای فروش فیلم‌های سینمایی در تاریخ سینمای ایران شد. با توجه به علاقه صاحب امتیازان برند "شهر موش‌ها" مبنی بر انتشار محصول سرگرمی دیگری همزمان با اکران قمست دوم فیلم و با نام همین برند، تصمیم بر ساخت بازی پرمخاطب برخطی گرفته شد که سفارش ساخت این محصول به استودیو بازی سازی توسعه‌گر شبیه‌ساز داده شد. این محصول ظرف مدت دو ماه طراحی و با استفاده از هسته "آسمان‌دژ دو" و با استفاده از موتور بازی سازی SiDE تولید شد. تلاش شبانه روزی تیم تولید بازی در این مدت خود منجر به ثبت یک رکورد در تولید این دست از بازی‌ها شد، هر چند که در این بین نمی‌توان از قابلیت انعطاف پذیری و توسعه‌پذیری زیر ساخت فنی "آسمان دژ" چشم‌پوشی کرد. بازی "شهرموش‌ها" که با نام تجاری "موشوندان" روانه بازار شد، یک موفقیت عظیم تجاری و یک سرمایه‌گذاری موفق برای برند “شهر موش‌ها” بود. همچنین این پروژه موفق به کسب عنوان  برترین تجربه مدیریت پروژه کشور در سال 93 نیز شد، تولید بازی موشوندان (بازی رسمی فیلم شهرموشها ۲) در دهمین کنفرانس بین­المللی مدیریت پروژه در بین ۱۸۰ پروژه انجام شده که قالب آن­ها در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان بودند به عنوان برترین تجربه مدیریت پروژه کشور شناخته شد.


ساخت بازی پژوهشی برای کودکان مبتلا به اتیسم

بازی پژوهشی مربوط به انتقال توجه کودکان مبتلا به اتیسم همکاری خیرخواهانه بین شرکت توسعه‌گر شبیه‌ساز و پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی بود.

شرکت توسعه‌گر شبیه‌ساز با تکیه بر دانش شخصی نسبت به بحث فنی این پروژه و مطالعات فراوان راجع به کودکان مبتلا اتیسم همچنین برگزاری جلساتی با کارشناسان پژوهشکده موفق به کسب شناخت نسبت به این کودکان شد که لازمه طراحی این بازی بود.

هم اکنون این بازی در پژوهشکده علوم شناختی و چند مرکز وابسته به آن جهت کمک به آموزش و یادگیری به کودکان مبتلا خدمت رسانی می‌کند.


بازی کژوال آموزشی پرچم کی بالاتره؟

آخرین ساخته شرکت توسعه گر شبیه ساز بازی پرچم کی بالاتره؟، یک بازی فکری-آموزشی با دو رویکرد تقویت حافظه و تمرکز با هدف آموزش تفکیک زباله به شهروندان ساخته شده است. بازی پرچم کی بالاتره؟ عصر روز 27 دی ماه 94 بر روی مارکت کافه بازار رفت و به صورت رایگان در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

در این بازی بازیکن با خوب بازی کردن موفق به کسب پول و امتیاز و تجربه بیشتر می شود و همچنین می تواند خانه ها و آیتم های داخل بازی را خریداری نماید و امتیاز کسب کند و با این امتیازها پرچم خود و محله اش را در تهران بالا ببرد. بازیکن ها می توانند هم محلی های خود را در بازی ببینند و به لیست دوستان اضافه نمایند و با آنها چت کنند.

بازی های متنوع یک نفره، دو نفره، سه نفره و چهار نفره، به همراه آیتم های جالب و خانه ها و دوستان تازه از ویژگی های این بازی و برای افرادی است که در آن بازی می کنند.


بازی‌های تولیدی