021-88310222
برگزاری جشنواره‌ها و رویداد‌های صنعت بازی

برگزاری جشنواره‌ها و رویداد‌های صنعت بازی

برگزاری جشنواره‌ها و رویداد‌های صنعت بازی

توضیحات

معرفی خدمت 

انستیتو ملّی بازیسازی توسط بنیاد ملّی بازی‌های رایانه‌ای، به‌منظور تربیت نیروی انسانی متخصص در زمینه‌های مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای تاسیس شده است.

انستیتو ملّی بازیسازی دارای سه دپارتمان فنی، هنری و طراحی بازی است و در هر سه حوزه با طراحی برنامه‌های آموزشی مدون و برگرفته از متون برتر و کاربردی روز دنیا و با استفاده از اساتید خبره و آزموده، دوره‌های پیوسته‌ای را برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز صنعت بازیسازی برگزار میکند.

علاوه بر این با توجه به این‌که بازیهای رایانه‌ای جدا از سایر شاخه‌های علوم و هنرهای دیجیتال نیست، انستیتو ملی بازی سازی، دوره‌ها، کارگاه‌ها و رویدادهای مختلفی را در زمینه‌های مرتبط با علوم و هنرهای دیجیتال برگزار مینماید.

در انستیتو ملّی بازی‌سازی سرشناس‌ترین بازی‌سازان و اساتید بازی‌سازی و هنری‌های دیجیتال کار تدریس و راهنمایی دانش پژوهان را برعهده دارند


راهنمای خدمت

فعالیت اصلی انستیتو بر آموزش در سه شاخه هنر در بازی، برنامه‌نویسی بازی و طراحی بازی متمرکز است. سه دپارتمان مستقل مسئولیت برنامه ریزی و آموزش آنان را عهده‌دار هستند. هماهنگی‌های لازم بین دپارتمان‌ها جهت ارتقاع سطح کیفی و به‌روز بودن آموزش‌ها با توجه به تغییراتی که دردنیای هنر و صنعت بازی‌سازی رخ می‌دهد از طریق شورای آموزشی انستیتو اعمال می‌شود.

 

هنر در بازی شامل این دوره‌ها است:

  • تصویر سازی دو بعدی
  • مدل سازی سه بعدی
  • انیمیشن دو بعدی
  • انیمیشن سه بعدی

 

برنامه‌نویسی بازی شامل این دوره است:

  • برنامه‌نویسی بازی با موتور Unity 3D

 

طراحی بازی شامل این دوره است:

  • طراحی بازی‌های رایانه‌ای

 

 

ثبت در خواست پشتیبانی آنلاین