021-88310222
همگرا

همگرا

همگرا

توضیحات

معرفی خدمت

ساختار حمایتی همگرا در سال 1396 متولد شد تا حمایت‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ایرا در حوزه‌های مختلف صنعت بازی همگرا کند! ما در همگرا با تجربه‌ای طولانی،بازیسازان را در مسیر موفقیت همراهی کرده و آنچه را برای رشد احتیاج دارند، دراختیارشان قرار می‌دهیم.

آموزش نحوه استفاده از خدمت

برای عضویت در همگرا، در بازه‌های زمانی که توسط ما اعلام می‌شود، از پورتال بنیاد به آدرس portal.ircg.irوارد شده و در تب ساختار حمایتی همگرا، اطلاعات شرکت یا تیم خود را ثبت کنید. عضویت در همگرا نیاز به پیش شرایط خاصی دارد که هر ساله به اطلاع عموم خواهد رسید. ثبت‌نام همگرا تنها در بازه‌ای از تابستان اتفاق می‌افتد وپس از یک دوره ارزیابی، ثبت‌نام کنندگان در هفت رتبه مختلف دسته‌بندی شده و تخصیص حمایت‌ها از زمستان هر سال آغاز خواهد شد. اطلاعات بیش‌تر را می‌توانید در سایت همگرا مطالعه کنید.

معرفی ساختار حمایتی همگرا

 

 

 

آموزش نحوه ثبت نام در پرتال


 

 آخرین اخبار:  برای دریافت آخرین اخبار همگرا ، به وب سایت درج شده در همین صفحه و صفحات اجتماعی آن به نشانی https://t.me/Hamgara_vgame و Hamgara_vgame@ مراجعه کنید. همچنین می‌توانید درخواست‌های خود را به نشانی  Hamgara@ircg.ir ارسال کنید. داخلی 226 نیز پاسخگوی تماس‌های تلفنی شما است.