021-88310222
پروفایل بازی نمونه
پروفایل بازی نمونه

افتخارات

ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران:

  • غزال زرین بهترین بازی سال
  • غزال زرین بهترین داستان
  • غزال زرین بهترین موسیقی

بازی نمونه، یک بازی جدید از طرف شرکت نمونه است که به مدت 2 سال در دست ساخت بوده است. این بازی توسط تیمی 8 نفره تولید شده و از کیفیت نمونه‌ای برخوردار است. شرکت نمونه علاوه بر نسخه رایانه‌های شخصی قصد دارد نسخه اندرویدی این بازی را نیز عرضه کند.


داستان

داستان بازی نمونه در مورد دفاع مقدس و عملیات آزادسازی خرمشهر یعنی بین‌المقدس است. در این بازی رشادت‌های سربازان و رزمندگان نشان داده شده و نحوه آزادسازی خرمشهر روایت می‌شود. 


گیم‌پلی

شرکت نمونه تمام تلاش خود را کرده تا گیم‌پلی بازی نمونه را به سطح بازی‌های برتر این سبک برساند. اکشن تند و تیز و سریع، میان‌پرده‌های داستانی و کارگردانی شده، تنوع در ماموریت‌ها و مراحل؛ همه و همه باعث شده تا بازی نمونه یک بازی سرگرم کننده و جذاب باشد.


موسیقی

موسیقی بازی نمونه، توسط یک گروه موسیقی حرفه‌ای به هدایت آقای نمونه تولید شده است. موسیقی با گیم‌پلی بازی کاملا هماهنگ بوده و بار دراماتیک و هیجان صحنه‌های بازی را افزایش می‌دهد. 


گرافیک

بازی نمونه با استفاده از موتور گرافیکی نمونه تولید شده است که امروزه یکی از موتورهای رایج بین بازی‌سازان است. این موتور گرافیکی دست بازی‌سازان و تیم طراح را باز گذاشته تا خروجی بسیار با کیفیتی را به نمایش بگذارند. بازی نمونه از این حیث حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.


نمونه پوستر متناسب برای پروفایل:

سایز 800 در 800


هم‌چنین می‌توانید تریلری از بازی با فرمت mp4 نیز جهت درج در پروفایل ارسال نمایید. 

جهت درج پروفایل بازی یا شرکت خود به سامانه iranrate.ir مراجعه و فرم‌های مربوطه را تکمیل نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با شماره 88310222 داخلی 444 تماس بگیرید.


سیستم مورد نیاز

پردازنده: 2 هسته ای

رم: 4 گیگابایت

گرافیک: 1 گیگابایت GDDR3


تصاویر