ثبت‌نام جهت حضور در نخستین نمایشگاه تجاری بازی در ایران یا همان Tehran Game Convention با ۲۰ درصد تخفیف برای ثبت‌نام زودهنگام آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،‌ نمایشگاه TGC نخستین رویداد بین‌المللی تجاری صنعت بازی‌های رایانه‌ای در ایران بوده که با همکاری شرکت معتبر Game Connection فرانسه برگزار و پیش‌بینی می‌شود بیش از 2هزار نفر از فعالان داخلی و بین‌المللی این حوزه در آن حضور یابند.

این رویداد فرصت بزرگی برای فعالان حوزه بازی‌های رایانه‌ای کشورمان است تا در کنار آشنایی با تجربیات متخصصان داخلی و بین‌المللی، با ناشران و سرمایه‌گذاران بین‌المللی ملاقات کنند.

این رویداد قرار است 9 و 10 اردیبهشت ماه سال آتی در برج میلاد تهران برگزار شود و علاقه‌مندان برای حضور در بخش‌های مختلف این رویداد (دریافت غرفه، شرکت در کنفرانس‌ها و شرکت در کلاس‌های تخصصی) می‌توانند از طریق نشانی http://www.tehrangamecon.com/register اقدام به ثبت‌نام کنند.

براساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه، برای ثبت‌نام زودهنگام در نمایشگاه (Early Bird) با استفاده از کد تخفیف EBTGC2017 می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده بهره‌مند شوید. علاقه‌مندان برای استفاده از این موقعیت دو ماه زمان دارند.

هم‌چنین با توجه به فضای محدود غرفه‌ای در مرکز همایش‌های برج میلاد اولویت جایگاه‌های بهتر غرفه‌ها برای مجموعه‌هایی است که زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

همچنین در صورتی که نسبت به نحوه ثبت‌نام، خرید غرفه، اسپانسرینگ در رویداد و دیگر مسایل سوال دارید می‌توانید با ایمیل contact@tehrangamecon.com تماس بگیرید.