خواهشمند است تمامی مدارک را با کیفیت بالای 200DPI اسکن کرده و در فایل های فشرده با فرمت zip با حجم کمتر از 2MB برای هر فایل آپلود نمایید. همچنین فرمت عکس ها JPG باشد.

متن تعهدنامه :

اینجانب/اینجانبان، صاحبان امضای شرکت/ موسسه/ شخص حقیقی با مشخصات زیر، متعهد می‌شوم:

  1. از قوانین کشور در خصوص نشر و عرضه بازی‌های رایانه ای و ضوابط تولید و توزیع بازی های رایانه ای و دستورالعمل‌های مربوط به آن آگاهی دارم و در فعالیت خود همواره آنها را رعایت می کنم. همچنین کلیه قوانین کشور در خصوص حقوق مالکیت مادی و معنوی بازی‌های رایانه‌ای رعایت خواهم کرد.
  2. هرگونه تغییر در نشانی محل فعالیت و تغییر آدرس اینترنتی موضوع فعالیت و حسب مورد تغییر اعضای هیئت مدیره و صاحبان امضا را بلافاصله به صورت مکتوب به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام نمایم.
  3. صحت عملکرد سیستم گزارش دهی توسط کاربر به عرضه کننده را همواره مورد بررسی قرار داده و در صورت دریافت گزارش‌هایی با موضوعات، محتوای جنسی، عدم وجود رده بندی سنی برای بازی، مناسب نبودن رده سنی تعیین شده و فعالیت‌های غیرقانونی یک نمونه از آن گزارش را همچنان برای بنیاد ارسال خواهم کرد.
  4. برای جلوگیری از ایجاد مغایرت در رده بندی سنی تخصیص داده شده یا بروز نقض قوانین جاری کشوردر هر به روز رسانی بازی رایانه ای آن را بررسی و کنترل نمایم. درصورت لزوم برای تجدید ارزیابی و رده بندی سنی به بنیاد ارائه کنم. 
  5. بلافاصله پس از انقضای مجوزها و پروانه های بنیاد از فعالیت در زمینه عرضه بازی های رایانه ای و عرضه آثار فاقد پروانه خودداری کنم.
  6. برای جلوگیری از تعرض به حقوق اشخاص و حاکمیت، کلیه کنترل های لازم  های را  پیش از عرضه بازی رایانه ای انجام خواهم داد و از نشر و عرضه بازی های رایانه ای که دارای مشکلات امنیتی، سیاسی، مذهبی، اخلاقی و به طور کلی واجد عناوین مجرمانه است خودداری می کنم.