021-88310370-5
سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

جشنواره سوم بازی‌های رایانه‌ای تهران 14 اردیبهشت 92 کار خود را آغاز کرد. همانند سال‌های پیش جشنواره همزمان با نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد. آثار ارسالی در دو بخش بازی‌های مستقل و غیر مستقل به رقابت پرداختند.



داوران



 داوران سومین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران 

بخش فنی

بخش هنری

بخش طراحی بازی

بخش موسیقی

سید علی سیداف

امیر محمد دهستانی

امیر محمدرضایی

پیام آزادی

یاسر ژیان

سهیل دانش اشراقی

میر حسین حسینیان



سید محمود رضا موسوی نژاد

مصطفی رحماندوست

هادی اسکندری



آرش رادکیا

نورا حق پرست

مهدی زنگنه








برندگان

بهترین بازی سال

بازی آسمان دژ 2 به عنوان بهترین بازی سال 92 در این جشنواره انتخاب شد.

بخش هنری

کاندیدای بخش طراحی و اجرای هنری بازی بزرگ مستقل

  • خیابان خونی
  • عشق و نفرت، لوح تقدیر (پروانه فرازنده،هانیه جهانشاهی)
  • قهرمان ما، دیپلم افتخار (نیما آباده)

کاندیدای بخش طراحی و اجرای هنری بازی بزرگ غیر مستقل

  • بیداری
  • شکارچی سیاه
  • فریاد آزادی، غزال زرین(حمید برغانی)

کاندیدای بخش طراحی و اجرای هنری بازی Casual مستقل

  • تله ران، تندیس غزال زرین (فاطمه کشفی)
  • راه عنکبوتی، دیپلم افتخار (آرش صالحه)
  • فانوس
  • مفت خورها
  • مچتریا
  • ماجرای آوا، لوح تقدیر (مجتبی رجبی)

کاندیدای بهترین سینماتیک بازی بزرگ مستقل

  • خیابان خونی
  • قهرمان ما، لوح تقدیر (نیما آباده)

کاندیدای بهترین سینماتیک بازی بزرگ غیر مستقل

  • بیداری
  • زمین 2124

بخش موسیقی و صدا

کاندیدای بخش طراحی صدا و صداگذاری بازی بزرگ مستقل

  • خیابان خونی، برنده لوح تقدیر(حمیدرضا انصاری)

کاندیدای بخش طراحی صدا و صداگذاری بازی بزرگ غیر مستقل

  • بیداری: خاکسترهای سوزان، دیپلم افتخار (مهرداد اسماعیلی پور)
  • فریاد آزادی، تندیس غزال زرین (احسان ابراهیم زاده)

کاندیدای بخش طراحی صدا و صداگذاری بازی Casual مستقل

  • تپ تپ گلکسی
  • راه عنکبوتی، برنده دیپلم افتخار (سینا مجیدی)
  • کلاه قرمزی
  • ماجرای آوا
  • مفت خورها

کاندیدای موسیقی بازی بزرگ مستقل

  • خیابان خونی، لوح تقدیر (حمیدرضا انصاری)
  • صدای فراموش شده، دیپلم افتخار (احمد ذقاقی)

کاندیدای موسیقی بازی بزرگ غیر مستقل

  • بیداری: خاکسترهای سوزان، تندیس غزال زرین (مهرداد اسماعیلی پور)

کاندیدای موسیقی بازی Casual مستقل

  • تله ران، لوح تقدیر (آیدین رادکیا)
  • راه عنکبوتی

بخش طراحی بازی

کاندیدای طراحی بازی، بازی بزرگ مستقل

  • آقای هت، لوح تقدیر (امیر اتابک محمدی)
  • خیابان خونی، تندیس غزال زرین (شروین رحیمی راد)
  • عشق و نفرت، دیپلم افتخار (امیر عباس میثمی، شیرین عبدالحمیدی)

کاندیدای طراحی بازی، بازی بزرگ غیر مستقل

  • بیداری: خاکسترهای سوزان، غزال زرین (طه رسولی،شروین استادزاده)
  • جاده‌های نبرد

بخش فنی

کاندیدای فنی بازی بزرگ مستقل

  • خیابان خونی، لوح تقدیر (رضا هوشنگی)

کاندیدای فنی بازی بزرگ غیر مستقل

  • تراتئون
  • جاده‌های نبرد، دیپلم افتخار (سجاد بیگ جانی)
  • شکارچی سیاره
  • فریاد آزادی
  • مبارزه در خلیج عدن: مدار 10 درجه، دیپلم افتخار (امید صادق وند)

کاندیدای فنی بازی Casual مستقل

  • تخم مرغ اوه
  • کلاه قرمزی
  • گیلمو
  • ماجرای آوا، دیپلم افتخار (مجتبی رجبی)
  • ماشین نابودگر
  • مچتریا
  • مزرعه شادی

کاندیدهای بهترین بازی

کاندیدای بهترین بازی Casual مستقل

  • تله ران
  • راه عنکبوتی، شایسته تقدیر (میلاد زرین دخت)
  • ماجرای آوا، دیپلم افتخار (مجتبی رجبی)
  • مچتریا، شایسته تقدیر (وحید محمودیان)

کاندیدای بهترین بازی بزرگ مستقل

  • خیابان خونی، غزال زرین (رضا هوشنگی)
  • عشق و نفرت، دیپلم افتخار (امیر عباس میثمی)
  • قهرمان ما

کاندیدای بهترین بازی بزرگ غیر مستقل

  • بیداری: خاکسترهای سوزان، دیپلم افتخار (حسن کریمی)
  • جاده‌های نبرد
  • فریاد آزادی، لوح تقدیر(بهزاد خورسند)

کاندیدای بهترین بازی آنلاین

  • آسمان دژ 2، غزال زرین (فرزام ملک آرا)
  • شهرنشینان، لوح تقدیر (محمدرضا کاغذگریان)
  • گرز

بخش بازینامه

بهترین بازی‌نامه بیداری اسلامی نگاه ویژه

  • بیداری: خاکسترهای سوزان، متین ایزدی)

بازی‌نامه دفاع مقدس

  • پرواز دوران، جایزه اول (امیر رضا عابدینی)
  • عملیات کرکوک، جایزه دوم (حسن کریمی)

بازی‌نامه آزاد

  • لولو، جایزه اول (ماکان علیخانی)
  • پرونده ابر سیاه، جایزه دوم (شروین استادزاده)

تندیس بهترین بازی‌نامه

  • جای خالی، سید حسام صادقی اصل