021-88310370-5
رویداد ها
انتشار فراخوان هفتمین دوره جشنواره گیم تهران
01 آذر 1396

فراخوان هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اول آذرماه منتشر می‌شود.

نشست خبری هفتمین جشنواره گیم تهران
30 آبان 1396

.

نشست تشریح روند ممیزی پس از نشر بازی‌های موبایلی
16 مهر 1396

نشست «تشریح روند ممیزی پس از نشر بازی‌های موبایلی» روز یکشنبه ۱۶ مهر ماه با با حضور مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، معاون نظارت و مدیر رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای و همچنین بازی‌سازان برگزار شد.

آیین رونمایی از دو بازی ایرانی قفس و لایو تی‌وی
27 شهريور 1396

در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۶ فرهنگسرای اندیشه

اختتامیه و فینال سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران
23 شهريور 1396

.

نمایشگاه و همایش بین‌المللی Tehran Game Convention 2017
15 تير 1396

این رویداد فرصت بزرگی برای فعالان حوزه بازی‌های رایانه‌ای کشورمان است تا در کنار آشنایی با تجربیات متخصصان داخلی و بین‌المللی، با ناشران و سرمایه‌گذاران بین‌المللی ملاقات کنند.

وبینار گردایه بهار 96
16 خرداد 1396

لازم به ذکر است که مخاطبان اصلی این وبینار کلیه بازی‌سازان، افراد علاقه‌مند به بازی‌سازی، سرمایه‌گذاران و مدیران شرکت‌ها می‌باشند و شرکت کنندگان، ضمن آشنایی با تحلیل‌های علمی کارشناسان، بحث و تبادل نظر در مورد روندهای حوزه بازی در ایران و جهان، نسخه کامل گردایه بهار 96 را نیز دریافت خواهند کرد.

مهلت ارسال اثر به مسابقه Development Awards
02 خرداد 1396

مهلت ارسال اثر به مسابقه Development Awards که در نخستین نمایشگاه بین‌المللی تجاری صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران یعنی Tehran Game Convention برگزار می‌شود تا پایان روز سه‌شنبه ۲ خرداد ماه تمدید شد.

اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
21 اسفند 1395

.

کارگاه تخصصی نحوه‌ی ارائه پروژه توسط «پیر پایلون»
20 اسفند 1395

«پیر پایلون» مربی نحوه ارائه در شرکت یوبی‌سافت مونترال در آینده‌ای نزدیک برای برپایی کارگاه تخصصی نحوه ارائه پروژه و طرح به ناشران بین‌المللی به تهران می‌آید و ۱۹ اسفند 95 این کارگاه را برگزار می‌کند.

مهلت ارسال اثر به ششمین جشنواره گیم تهران
15 دي 1395

.

نشست خبری ششمین دوره جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
15 آذر 1395

نخستین کنفرانس خبری ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با حضور متین ایزدی، دبیر جشنواره و هادی اسکندری دبیر بخش فرهنگی جشنواره با حضور اصحاب رسانه روز دوشنبه ۱۵ آذر ماه برگزار شد.

نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در مجلس شورای اسلامی
23 آبان 1395

به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و در جهت آگاهی بیشتر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در مجلس شورای اسلامی افتتاح می‌شود.

یازدهمین رویداد «تجربه بازی‌ساز»
20 آبان 1395

رویداد «تجربه بازی‌ساز» روز پنجشنبه 20 آبان برای یازدهمین بار برگزار خواهد شد.

همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی
11 آبان 1395

همایش ملی سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی با رسالت افزایش مسئولیت پذیری عمومی در حوزه ی سواد رسانه ای و با تأکید بر جایگاه و اهمیت « نخبگان و مجامع علمی، سازمان های مسئول و افراد آگاه» در امر توسعه ی سواد رسانه ای و به منظور تبدیل این مهم به نهضتی عمومی و فراگیر در دو بخش علمی- پژوهشی و ترویجی– کاربردی برگزار می شود.

دهمین رویداد «تجربه بازی‌ساز»
29 مهر 1395

دهمین رویداد تجربه بازی‌ساز در پنج‌شنبه 29 مهر از ساعت 15 تا 19 برگزار خواهد شد. تجربه بازی‌ساز که به صورت ماهانه و با شعار همبستگی برای بازی‌های بهتر برگزار می‌شود رویدادی برای انتقال تجربیات و تبادل نظر میان بازی‌سازان است.

نخستین آیین قدردانی از بازی‌سازان عرصه دفاع مقدس
04 مهر 1395

نخستین آیین تجلیل و قدردانی از بازی‌سازان عرصه دفاع مقدس به همت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای صبح یک‌شنبه 4 مهر ماه برگزار شد.

امضای قرارداد همکاری با گیم‌کانکشن
28 شهريور 1395

قرارداد همکاری فی‌مابین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و مجموعه گیم‌کانکشن در رابطه با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی Tehran Game Convention؛ صبح یکشنبه 28 شهریور ماه با حضور اهالی رسانه به امضای مدیران عامل دو طرف آقایان «حسن کریمی قدوسی» و «پیر کارده» رسید.